Płyty Libet Ceramic z efektem kamienia –  Aristoni

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Płyty Libet Ceramic z efektem kamienia – Aristoni
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
05 lut 2018 09:37

Nawierzchnie ogrodowe - płyty z efektem kamienia

Inspirowane wyglądem występujących w przyrodzie skał gresy porcelanowe zachwycają wyjątkową estetyką, która jest wynikiem niepowtarzalnego rysunku na powierzchni.

Wiernie oddając kolorystykę i fakturę naturalnych minerałów płyty Libet Ceramic z efektem kamienia pozwalają na tworzenie efektownych nawierzchni, które doskonale wpiszą się w najnowsze trendy aranżacyjne. Poza walorami wizualnymi na uwagę zasługują także z innych powodów – dzięki doskonałym parametrom technicznym są wyjątkowo trwałe i funkcjonalne.

Płyty Quarziti 2.0 swój niepowtarzalny urok zawdzięczają oryginalnej kolorystyce oraz wiernemu odwzorowaniu powierzchni naturalnego kamienia, wzmocnionym dodatkowo przez charakterystyczny efekt cieniowania. Różnorodność formatów oraz wielość dostępnych kolorów – od stonowanych kremowych, poprzez szlachetne odcienie szarości, aż po głęboki odcień grafitu i czerni – stwarzają ogromne możliwości aranżacji atrakcyjnej nawierzchni. 

Sedimento to połączenie wyjątkowej estetyki i najwyższej funkcjonalności. Intrygujący melanż kolorystyczny i niezwykle wierne odwzorowanie struktury skał występujących w naturze sprawiają, że bardzo trudno jest znaleźć dwa identyczne elementy. Płyty zachwycają aż dziewięcioma zróżnicowanymi odmianami rysunku na powierzchni, dzięki czemu mamy gwarancję, że stworzona z ich pomocą nawierzchnia będzie jedyna w swoim rodzaju. A doskonałe parametry techniczne gresu porcelanowego świetnie sprawdzą się w każdej, nawet bardzo wymagającej przestrzeni.

Zobacz także jak wybrać właściwe ogrodzenie posesji

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Greg, 2018-02-26 20:44:07

    Odwzorowanie naturalnej kolorystyki to coraz częściej priorytet producentów kostki i płyt.
  • tomasz, 2018-02-14 17:28:45

    Może i ładne te płytki, ale coś cięższego upadnie i już jest ślad, nie mówiąc o tym jak fugi się brudzą. Wybraliśmy z żoną takie rozwiązanie, żeby nie trzeba było dodatkowo tracić czasu i pieniędzy na impregnację czy czyszczenie i mamy taras z desek kompozytowych wpc. Estetycznie to wygląda i są bardzo trwałe.

POLECAMY W SERWISACH