Kostki Piccola z linii Libet Decco Elegante. Fot. Libet

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kostki Piccola z linii Libet Decco Elegante. Fot. Libet
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
22 lut 2018 10:03

Nawierzchnie ogrodowe - szlachetne kostki płukane

Zróżnicowane technologie produkcji i obróbki sprawiają, że oferta dostępnych na rynku kostek brukowych zadziwia nie tylko bogactwem kształtów i rozmiarów, ale także zróżnicowaną fakturą i intrygującą kolorystyką.

Chcąc wyeksponować niepowtarzalną, chropowatą powierzchnię, warto sięgnąć po produkty z grupy Libet Decco Elegante, powstające na bazie wysokiej jakości surowców i szlachetnych kruszyw.

Prostota w eleganckim wydaniu

Subtelna, płukana powierzchnia kostek Quadra nadaje stworzonej z nich nawierzchni elegancki, szlachetny wygląd. Geometryczny kształt, dwa komplementarne wymiary i trzy stonowane kolory pozwalają uzyskać efekt harmonii. Quadra wykazuje podwyższoną odporność na skrajne warunki atmosferyczne, przebarwienia czy wykwity wapienne.

Szlachetna i funkcjonalna

Akropol to system siedmiu spójnych wymiarowo elementów, występujących w pięciu szlachetnych kolorach – od stonowanych szarości, poprzez ciepłe brązy, aż po głęboką czerń. Tak bogata gama dostępnych formatów i odcieni powoduje, że tworzenie nawierzchni staje się prawdziwą kreacyjną przygodą. Subtelna faktura i nieryflowana powierzchnia dodają kostkom niepowtarzalnego uroku i sprawiają, że Akropol szczególnie pięknie prezentuje się w otoczeniu zieleni i ozdobnych grysów. 

Estetyka w wersji mini

Piccola to pięć komplementarnych kostek o niewielkim rozmiarze i charakterystycznym, trapezowym kształcie. Praktyczny format i bogata gama kolorystyczna, obejmująca barwy od chłodnego granitu i czerni, po ciepłe brązy i pastele, czynią z niej idealny materiał do stworzenia zarówno prostych aranżacji, jak również skomplikowanych wzorów bazujących na kształcie łuku lub koła. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH