Elewacja klinkierowa. Fot. Elastolith

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Elewacja klinkierowa. Fot. Elastolith
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 sie 2017 10:06

Otocznie domu: trwała i estetyczna elewacja klinkierowa

Ściany frontowe od zawsze zajmowały architektów, którzy tworzyli oryginalne elewacje i starali się zaprojektować zachwycające fasady. Dobrze wykonana elewacja jest bowiem wizytówką każdego domu - ważna jest nie tylko wizualna estetyka, ale także wyjątkowa trwałość.

Osoby, którym zależy na najwyższej jakości i estetyce budynku, najczęściej decydują się na ręcznie formowane płytki i cegły klinkierowe. Ich estetyka często idzie w parze z wysoką ceną zarówno materiałów, jak i montażu. Mineralne płytki klinkierowe Elastolith odznaczają się najwyższą jakością, a przy tym pomagają zaoszczędzić zarówno koszta, jak i czas związany z łatwiejszym i szybszym montażem. System zyskuje coraz większe grono zwolenników głównie dzięki swej trwałości i odporności na czynniki atmosferyczne. Poza parametrami technicznymi ważną zaletą elewacji z mineralnej płytki klinkierowej Elastolith są także jej walory estetyczne. Zwolennicy nowoczesnych stylizacji z pewnością zdecydują się na wykorzystanie płytek klinkierowych, dostępnych nie tylko w standardowych odcieniach, ale też w różnych tonacjach szarości, beżu, a nawet czerni. Tradycyjne elewacje, stylizowane na postarzały mur, można z powodzeniem odtworzyć dzięki zastosowaniu mineralnych płytek klinkierowych Elastolith o estetyce ręcznie formowanej cegły, charakteryzującej się czerwonobrązową kolorystyką oraz nieregularną strukturą. 

Płytki klinkierowe gwarantują wieloletnią trwałość, pozwalają zmienić wizerunek domu, zabezpieczają go przed uszkodzeniami i pogodą, a bogata oferta kolorystyczna i różnorodność wzorów może odmienić wygląd naszych ścian. Decydując się na modną elewację z mineralnych płytek klinkierowych nie musimy rezygnować z wysokich parametrów technicznych. System sprosta naszym oczekiwaniom zarówno pod względem estetycznym, jak i jakościowym, dając gwarancję na lata.

O innych materiał elewacyjnych przeczytasz TUTAJ

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH