Tikkurila Patio. Fot. Tikkurila

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Tikkurila Patio. Fot. Tikkurila
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 maj 2017 09:07

Piękny ogród - zadbaj o wygląd nawierzchni

Wiosna to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych nie tylko w domu, ale także w jego najbliższym otoczeniu. Poza roślinami to również ścieżki, patia czy też podjazdy betonowe stanowią jego ozdobę.

Sezon wiosenno-letni wymaga odpowiedniego przygotowania otoczenia domu, by w ciepłe, słoneczne dni móc korzystać z jego uroków i oddawać się chwilom niczym niezakłóconego relaksu. Żeby nic nie zaprzątało nam głowy, przestrzeń wokół domu powinna być zagospodarowana zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Estetyka przydomowego terenu zależy nie tylko od rodzaju kostki czy płyt betonowych i ułożonego wzoru, ale przede wszystkim od ich stanu technicznego. Z czasem ze względu na dużą eksploatację oraz ciągłą ekspozycję na deszcz, śnieg czy ostre słońce nie są już one tak atrakcyjne, jak na początku użytkowania, a ich kolor jest wyblakły i zszarzały. Trudno jest jednak podjąć decyzję o całkowitej wymianie tych powierzchni - zrywanie kostki z podjazdów czy ścieżek i wymiana na nową to nie tylko zamieszanie i brud wokół domu, ale przede wszystkim dodatkowe koszty.

Dobrym rozwiązaniem, niewymagającym remontu, jest zastosowanie renowacyjnej bejcy Tikkurila Patio. Produkt jest dostępny w 11-stu popularnych odcieniach, w tym w modnych szarościach. W przypadku barwienia na kolor zbliżony do wyjściowego, bejca wyrówna go i pogłębi odcień. Malując szare, fabrycznie niebarwione kostki lub płyty istnieje więcej możliwości - można zmienić kolor na dowolny z palety Tikkurila Patio. Takie odświeżenie będzie uzupełnieniem barwnej roślinności i różnorodnych elementów architektury i stworzy wyjątkowy, harmonijny klimat ogrodu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH