Płyty tarasowe Kamień Ciosany będą doskonale harmonizować z bryłą budynku zaprojektowaną zarówno w duchu nowoczesności, jak i nawiązującą do tradycji. Fot. Bruk-Bet.

Zobacz galerię [18 zdjęć]

Płyty tarasowe Kamień Ciosany będą doskonale harmonizować z bryłą budynku zaprojektowaną zarówno w duchu nowoczesności, jak i nawiązującą do tradycji. Fot. Bruk-Bet.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
30 kwi 2015 09:12

Piękny taras. Wybierz modne płyty tarasowe

Równowaga, ład i stylistyczna spójność – wartości jakich poszukujemy we wnętrzach naszych domów, są równie ważne w ich najbliższym otoczeniu. Jednak szczególnego znaczenia nabierają one podczas aranżacji przydomowych tarasów.

Dzięki przemyślanym projektom, funkcjonalnemu wyposażeniu i dekoracyjnym dodatkom, tarasy coraz częściej stają się prawdziwymi strefami relaksu. Na jakie materiały postawić, aby tego lata móc rozkoszować się spokojem i harmonią w zgodzie z obowiązującymi trendami?

Szara elegancja

Od kilku sezonów w ogrodach niezaprzeczalnie króluje szarość. Do niedawna kojarzona z niczym niewyróżniającą się płytą chodnikową, dziś stanowi ulubiony kolor architektów krajobrazu. W tarasowych aranżacjach świetnie sprawdzą się gładkie płyty Trawertyn w kolorze kamiennej szarości, o nieco porowatej strukturze i pasmowych, nieregularnych wgłębieniach. Kompozycje z ich użyciem cechować będzie ponadczasowa elegancja.

Ci, którzy nie zdecydują się na szarość, z pewnością wybiorą jasne beże lub kremy. Te w wydaniu płyt Kamień Ciosany łagodnie harmonizować będą z bryłą budynku zaprojektowaną zarówno w duchu nowoczesności, jak i nawiązującej do tradycji.

Geometria stylu

Jednym z zauważalnych kierunków w projektowaniu krajobrazu staje się koncentracja na prostych i geometrycznych formach. Jest to spowodowane coraz większą popularnością nowoczesnej architektury oraz wynikającą z niej koniecznością odwzorowania bryły budynku w układzie otoczenia. Stawiając na gładkie wielkoformatowe płyty z serii Parkiet, w postaci ponadczasowych kwadratów i prostokątów, możemy mieć pewność uzyskania spójnych kompozycji.

Naturalna trwałość

Moda na naturalne materiały, takie jak drewno czy wapienie na tarasie nie przeminie chyba nigdy. Tym bardziej, że teraz naturalny look możemy uzyskać bez obawy o właściwości użytkowe i kondycję wybranego tworzywa.

Nowe Deski Ogrodowe firmy Bruk-Bet to wyjątkowa propozycja dla tych, którzy cenią sobie szlachetną urodę i elegancję naturalnego surowca jakim jest drewno. Niezwykle staranne odwzorowanie kolorystyki oraz faktury, w połączeniu z wysoce surowym wykończeniem powierzchni sprawia, że nawierzchnie te trudno odróżnić od naturalnego pierwowzoru.

Więcej produktów znajdziesz na: 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH