Ażurowe nawierzchnie wokół domu, płytki Hexo Eco. Fot. Libet

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Ażurowe nawierzchnie wokół domu, płytki Hexo Eco. Fot. Libet
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
12 marz 2018 10:11

Płytki chodnikowe: ciekawe ażurowe nawierzchnie

Hexo Eco intryguje designerskim, sześciokątnym kształtem, nawiązującym do wyglądu plastra miodu. Geometryczny format doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy aranżacyjne, w których istotną rolę odgrywają minimalizm i odniesienia do świata przyrody.

Dwie szlachetne barwy, intrygujący format i duży potencjał aranżacyjny – to tylko niektóre wyróżniki płyt Hexo Eco, tegorocznej nowości w ofercie firmy Libet. Dzięki ażurowej budowie produkt umożliwia stworzenie nawierzchni biologicznie czynnej, przez co z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom ekologicznych rozwiązań.

Geometryczny akcent w ażurowym wydaniu

Hexo Eco intryguje designerskim, sześciokątnym kształtem, nawiązującym do wyglądu plastra miodu. Geometryczny format doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy aranżacyjne, w których istotną rolę odgrywają minimalizm i odniesienia do świata przyrody. Podobnie jak pozostałe produkty z linii Libet Decco Monocolor urzeka też czystą formą betonu.

Dwa zdecydowane kolory – ciemniejszy antracytowy i jaśniejszy gołębi – pozwalają uzyskać atrakcyjne, wyraziste układy na nawierzchni, które idealnie wpiszą się w nowoczesne przestrzenie. Płyty stanowią świetną alternatywę dla popularnych wyrobów kwadratowych czy prostokątnych, a ich potencjał kreacyjny zwiększa fakt, że są komplementarne względem innej nowości w ofercie Libet – Hexo, czyli swojego „pełnego” odpowiednika.

Czytaj również: 3 ekologiczne metody na ogrzewanie domu

Hexo Eco stanowi zatem ciekawą propozycję dla projektantów i inwestorów, którzy mogą wykazać się inwencją, tworząc zarówno zwarte powierzchnie, jak i niesymetryczne, ażurowe układy, bazujące na luźno rozrzuconych na trawie elementach. Pokaźne wymiary (40x34,6 cm) oraz odpowiednia grubość (8cm) powodują, że produkt ten jest bardzo wytrzymały i tym samym sprawdzi na tarasach, ścieżkach ogrodowych, parkingach czy podjazdach.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH