Aranżacja tarasu z kolekcją płyt ceramicznych Wood Craft Grey marki Korzilius. Fot. Tubądzin

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Aranżacja tarasu z kolekcją płyt ceramicznych Wood Craft Grey marki Korzilius. Fot. Tubądzin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
05 lip 2017 10:39

Płytki na taras. Piękne i trwałe kolekcje

Nie musimy już wybierać pomiędzy tym, czy płytki na taras mają być trwałe albo ładne. Parametry techniczne gresów bowiem mogą iść w parze z ich estetyką.

Drewno to piękny, jednak trudny w utrzymaniu surowiec. Ceramika Tubądzin postanowiła przenieść jego fakturę na płytki, tworząc nową kolekcję Wood marki Korzilius. Najnowsze gresy do złudzenia przypominają naturalne drewno z jego pełnym usłojeniem. Nie są przy tym tak pracochłonne
w utrzymaniu jak deski, ponieważ omija nas regularne impregnowanie, które jest koniecznością w przypadku drewnianej podłogi. Płytki marki Korzilius świetnie sprawdzą się na zewnątrz pomieszczeń – balkonach, czy tarasach – nadając świeżego, nowoczesnego wyglądu każdej aranżacji. Uniwersalny, jasny odcień gresów sprawia, że możemy dobrać do nich przeróżne dodatki, m.in. białe meble i ciemne poduszki czy koce. Naturalny charakter przestrzeni podkreślą żywe rośliny.

Z hiszpańską mozaiką

Ciekawą propozycją na aranżację tarasu lub balkonu są mozaiki gresowe z kolekcji Barcelona, którą dla Grupy Tubądzin zaprojektował Maciej Zień. Barcelona 1a posiada geometryczny wzór, który sprawia wrażenie trójwymiaru. Świetnie sprawdza się więc szczególnie na podłogach. Wszystko za sprawą gry kolorów – bieli i czerni oraz przyciągającego wzrok wzorowi. Mozaika nada naszemu balkonowi lub tarasowi prawdziwie hiszpańskiego stylu, jednocześnie będąc w pełni odporną na polskie warunki pogodowe, w tym także mróz. Wysoka wytrzymałość gresu sprawia, że produkt ten idealnie sprawdzi się na zewnątrz.

Pamiętajmy, że płytki do wykorzystania na zewnątrz powinny cechować się mrozoodpornością
i wysoką ścieralnością. Pod uwagę warto wziąć także antypoślizgowość, która zapewni bezpieczeństwo zimą czy podczas deszczu. Tubądzin udowadnia, że gresy o takich właściwościach mogą także zachwycać modnym, stylowym wzornictwem. Dzięki nim każdy będzie mógł stworzyć taras swoich marzeń.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH