Via Trio Monocolor. Fot. Libet

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Via Trio Monocolor. Fot. Libet
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
16 lis 2016 10:38

Płytki w modnych kolorach: pięknie zaprojektuj otoczenie domu

Minimalizm to jeden z wiodących trendów w aranżacji przestrzeni. Wyróżnia się funkcjonalnością, charakteryzują go też proste, geometryczne formy i stonowane kolory: odcienie bieli, szarości i czerni.

Styl minimalistyczny to także surowość, niewymuszona elegancja i brak przypadkowości. Chcąc stworzyć nawierzchnię utrzymaną w takim klimacie, warto sięgnąć po produkty, które będą się wzajemnie uzupełniać. Oto najnowsze propozycje marki Libet.

Płyty Karre – postaw na kontrast

Płyty Karre stanowią proste połączenie kwadratowego kształtu i pokaźnego rozmiaru z wyrazistą kolorystyką. Dostępne w dwóch kontrastowych barwach, umożliwiają tworzenie na nawierzchni zarówno klasycznych wzorów szachownicy, jak i bardziej abstrakcyjnych, nierównomiernych układów.

Płyty doskonale komponują się z produktami z grupy Monocolor i Systemu Maxima, są też komplementarne z Sześcianem oraz Donicą z linii Stampo.
Wymiary: 50 x 50 x 7 cm
Kolory: pergaminowa biel, antracytowy

Via Trio – elegancja w parze z funkcjonalnością

Via Trio z kolekcji Libet Decco Monocolor to system trzech eleganckich, prostokątnych kostek o zróżnicowanych, ale uzupełniających się wymiarach. Dzięki dwóm kontrastowym kolorom świetnie sprawdzą się w nowoczesnym otoczeniu. Bardzo atrakcyjne wizualnie, wyróżniają się także znakomitą wytrzymałością, dlatego z powodzeniem mogą być stosowane do budowy różnych nawierzchni, zarówno na posesjach prywatnych, jak i w przestrzeni publicznej.

Wymiary: 27 x 18 x 8 cm; 36 x 18 x 8 cm ; 45 x 18 x 8 cm
Kolory: pergaminowa biel, antracytowy
Maxima Slim – minimalizm i wyrazistość

Smukła, wyrazista linia płyt tarasowych Maxima Slim z kolekcji Libet Impressio sprawia, że zbudowane z ich pomocą tarasy czy ścieżki z powodzeniem wpiszą się w nowoczesną, minimalistyczną stylistykę.

Produkt doskonale komponuje się z większymi elementami Systemu Maxima, pozwalając na stworzenie geometrycznych wzorów na nawierzchni. Płyty dostępne są w trzech komplementarnych kolorach, które zestawione ze sobą stworzą niepowtarzalną aranżację przestrzeni.
Wymiary: 80 x 10 x 10 cm
Kolory: antracyt, popielaty, pergaminowa biel

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH