Cegła Syriusz cieniowany. Fot. CRH Klinkier

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Cegła Syriusz cieniowany. Fot. CRH Klinkier
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
11 gru 2016 11:07

Szara cegła klinkierowa - idealna na elewacje i do wnętrza

Szara cegła klinkierowa doskonale sprawdza się jako stylowa ozdoba zarówno elewacji, jak i wnętrz.

Jest modna, uniwersalna i dostępna w szerokim wachlarzu odcieni – szarość to w ostatnich latach jeden z najchętniej wykorzystywanych kolorów w projektach aranżacyjnych. Może być z powodzeniem stosowana zarówno jako tło dla innych barw, jak i element dominujący. Wiele zależy od wybranej tonacji oraz materiału.

Wdzięcznym nośnikiem estetycznych walorów szarości okazuje się być cegła klinkierowa. Ten znany i powszechnie stosowany materiał wciąż odsłania przed nami swoje nowe oblicza, stając się nieodzownym elementem projektów podkreślających niebanalny i wysublimowany gust inwestora. 

Elewacje wykonane przy jej użyciu zwracają uwagę nieprzeciętną elegancją. Gładka powierzchnia licowa akcentuje modny charakter materiału, a subtelne różnice w odcieniach poszczególnych cegieł powodują, że po ułożeniu tworzą one niepowtarzalną kompozycję.

Również we wnętrzach szara cegła klinkierowa potrafi dodać przestrzeni wyjątkowego smaku, wprowadzając do nich element nowoczesnego szyku. Cieniowana szarość dobrze łączy się zwłaszcza z bielą i czernią, a także elementami wykonanymi ze szkła i aluminium.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH