• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
23 marz 2016 12:50

Sztuczna trawa MultiGrass

Na polskim rynku właśnie pojawiło się komfortowe i przyjemne rozwiązanie dedykowane tym wszystkim, którzy poszukują alternatywy dla naturalnej trawy.

MultiGrass to nowa kolekcja wyselekcjonowanych traw syntetycznych. Jest inspirowana naturą, odporna na warunki atmosferyczne. Trawa MultiGrass może być stosowana na balkonach, tarasach, w domach i ogrodach, w przestrzeniach biurowych i miejscach użyteczności publicznej takich, jak restauracje czy ogródki letnie. Ze względów estetycznych i praktycznych zaleca się jej wykorzystywanie na campingach, polach namiotowych, placach zabaw a także w obiektach sportowych, np. polach golfowych, boiskach piłkarskich, kortach teanisowych.

MultiGrass bardzo łatwo pielęgnować. Wystarczy od czasu do czasu szczotkować trawę, aby przywrócić włókna do pozycji pionowej. Warto też zwracać uwagę na ostre krawędzie przedmiotów (mebli, narzędzi ogrodowych itd.) stawianych na niej. Jeśli trawa jest użytkowana na zewnątrz, w okresie letnim przy bardzo wysokich temperaturach można zraszać ją dla zwiększenia komfortu użytkowania. Czyszczenie jej, jak również montaż nie nastręczają żadnych trudności.

Kolekcja MultiGrass obejmuje 12 wyselekcjonowanych syntetycznych traw, dostępnych w trzech seriach: Basic, Comfort i Premium. Każdy z produktów prezentuje wysoką jakość, atrakcyjny wygląd oraz gwarantuje komfort użytkowania.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH