Fot. Dasag

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Dasag
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
25 sie 2016 12:45

Taras - pomysł na wykończenie kamieniem

Jak zaaranżować taras, aby estetycznie komponował się z zielonym otoczeniem i był łatwy do utrzymania w czystości? Warto wykorzystać ponadczasowy kamień.

Podstawą funkcjonalnego tarasu jest wybór nawierzchni, która powinna wyróżniać się nie tylko elegancją, ale też wytrzymałością na ścieranie i odpornością na zabrudzenia.

Cechy te spełniają płyty Favilla marki Dasag, które gwarantują zachowanie atrakcyjnego blasku nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Wielkoformatowe płyty Favilla sprawdzą się jako gustowne wykończenie nawierzchni wokół domu. Wysokogatunkowy beton uszlachetniony został srebrzysta miką, która odbija promienie słońca w dzień, a przy świetle księżyca lub sztucznym oświetleniu buduje niezwykle urokliwą atmosferę na tarasie czy przy ogrodowych ścieżkach.

Ogrodowe srebro

Płyty Favilla charakteryzują się prostą formą i minimalistycznym wyglądem, który stanowi efektowne tło dla otaczającego krajobrazu. Dostępne są w dwóch uniwersalnych odcieniach szarości i zawierają mieniące się w świetle drobinki jednego z najbardziej połyskliwych minerałów – miki, które gwarantują wyjątkowy blask posadzki i optycznie powiększają przestrzeń.

Szlachetne zabezpieczenie

Podczas produkcji płyty poddawane są obróbce zwanej piaskowaniem. Pozwala to wyeksponować ziarna kruszyw, uzyskać efekt szorstkości i stworzyć naturalną warstwę antypoślizgową Niska nasiąkliwość płyt gwarantuje zabezpieczenie przed działaniem deszczu i mrozu. Jest to zatem materiał, który doskonale sprawdzi się zarówno na tarasach zadaszonych, jak i nieosłoniętych.

Dzięki uszlachetnieniu i odpowiedniej impregnacji, płyty są także zabezpieczone przed wnikaniem zabrudzeń, pochodzących np. z grillowanych potraw lub słodkich napojów. Ułatwia to sezonową pielęgnację i pozwala zachować efektowny wygląd posadzki na długie lata.

Cena: 125 zł netto/m2
Formaty: 40x40, 50x50, 60x40 i 60x60 cm

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH