Subtelna powierzchnia i prosta, elegancka forma sprawiają, że nowoczesna palisada doskonale wpisze się w otoczenie utrzymane zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Fot. Libet

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Subtelna powierzchnia i prosta, elegancka forma sprawiają, że nowoczesna palisada doskonale wpisze się w otoczenie utrzymane zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Fot. Libet
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
30 cze 2017 09:37

Urządzamy ogród: praktyczna i piękna palisada

Elementy palisady Trawertyn z powodzeniem mogą być wykorzystywane do wydzielenia poszczególnych stref ogrodu, budowy rabat i kwietników, umacniania skarp, wykończenia schodów i wyniesionych ponad poziom terenu tarasów.

Palisada Trawertyn to kolejna propozycja firmy Libet inspirowana wyglądem pięknego kamienia naturalnego. Kolekcja Libet Completto wzbogaciła się w tym sezonie o nowy praktyczny element, będący idealnym dopełnieniem ogrodowej aranżacji. Łączy on ponadczasowy design z komfortem użytkowania.

Naturalne inspiracje

W swoim nowym produkcie firma Libet uchwyciła walory estetyczne trawertynu, łącząc je z trwałością i odpornością, jakimi mogą poszczycić się najwyższej jakości wyroby betonowe. Palisada Trawertyn idealnie odwzorowuje strukturę naturalnego kamienia, przykuwając wzrok nieregularnie rozmieszczonymi porami.

Zobacz także: Ogrodzenie domu: wybierz solidny mur

Wierne oddanie cech charakterystycznych dla występującego w naturze surowca możliwe jest dzięki specjalnej technologii wet-cast. Polega ona na formowaniu elementów z ciekłej mieszanki betonowej. Efekt dopełnia stonowana kolorystyka. Palisada Trawertyn dostępna jest w dwóch barwach: bianco (kredowy) i grigio (ciemnoszary).

Praktyczny wymiar elegancji

Palisada Trawertyn to ciekawy, a zarazem przydatny produkt, który pozwoli dopełnić ogrodową aranżację. Prostopadłościenne elementy o wymiarach 79,5 x 15 x 14,5 cm z powodzeniem mogą być wykorzystywane do wydzielenia poszczególnych stref ogrodu, budowy rabat i kwietników, umacniania skarp, wykończenia schodów i wyniesionych ponad poziom terenu tarasów.

Znajdzie zastosowanie nie tylko na prywatnych posesjach, ale też w przestrzeni miejskiej. Subtelna powierzchnia i prosta, elegancka forma sprawiają, że doskonale wpisze się w otoczenie utrzymane zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.

Palisada Trawertyn idealnie współgra z płytami tarasowymi oraz stopniami do budowy schodów, które noszą analogiczną nazwę. Posiada taką samą fakturę i kolorystykę, co pozwala na stworzenie harmonijnej kompozycji.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH