Taras w zgodzie z trendami. Fot. Dasag

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Taras w zgodzie z trendami. Fot. Dasag
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
30 marz 2017 13:32

Wiosna w ogrodzie: taras w zgodzie z trendami

Drewno, rattan, ceramika, kostka brukowa – choć materiałów do wykończenia tarasu jest wiele, nie wszystkie z nich spełniają wysokie wymagania zewnętrznych nawierzchni poddawanych ciągłym zmianom temperatury.

Wybierając materiał na nawierzchnię tarasu, należy pamiętać, że nie każdy z nich będzie współgrał z wybranym przez nas stylem, w którym urządzamy dom. Kolejny rok z rzędu w domach na całym świecie króluje styl skandynawski oraz nowoczesny. Połączenie funkcjonalnej prostoty z eleganckimi dodatkami sprawia, że trend ten wpisał się w wiele nowo powstałych projektów lub niewielkich remontów – mówi Andrzej Chłopek, dyrektor ds. handlowych firmy Probet-Dasag.

Gdyby porównać współczesną architekturę do świata wysublimowanej mody, beton byłby „małą czarną” wnętrzarsko-budowlanych aranżacji. Ponadczasowy, klasyczny i idealnie komponujący się z wieloma elementami dekoracyjnymi. 

Płyty zewnętrze Dasag doskonale nadają się do kreowania różnorodnych wzorów nawierzchni: prostych wpisujących się w minimalistyczne aranżacje oraz dynamicznych tworzących niebanalny i wyróżniający wzór. Betonowe płyty dobrze prezentują się samodzielnie oraz w towarzystwie roślinności, a także drewna czy szkła.

Niewątpliwym atutem płytek są doskonałe właściwości antypoślizgowe, wysoka mrozoodporność i niska nasiąkliwość. – podkreśla Andrzej Chłopek. Wykorzystanie uniwersalnego, inspirowanego naturą charakteru płytek stanowi klucz do aranżacyjnego sukcesu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH