Panele elewacyjne Kerrafront. Fot. Vox

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Panele elewacyjne Kerrafront. Fot. Vox
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
13 kwi 2017 10:02

Wokół domu: nowoczesna elewacja kamienna

Sposób na szybką i efektowną metamorfozę fasady budynku? Alternatywą dla tradycyjnych materiałów elewacyjnych mogą być inspirowane kamieniem naturalnym panele, które wyróżnia nowoczesny kształt i nietuzinkowe wzornictwo.

Wiosna i lato to najlepszy czas na prace remontowe i konserwacyjne związane z elewacją budynku. Po długiej zimie często okazuje się, że bieżące naprawy fasady będą niewystarczające lub zbyt kosztowne i potrzebne jest jej całościowe odnowienie. Jeżeli przeraża nas widmo długiego remontu i ciężkich prac budowlanych, to warto rozważyć zastosowanie nowoczesnych materiałów elewacyjnych. Mogą okazać się łatwiejsze w instalacji, a przy tym bardzo atrakcyjne wizualnie. Dobrym przykładem są okładziny Kerrafront marki VOX. Na uwagę zasługuje kolekcja Trend, czyli nowa gama wzorów w ramach tego produktu.

Kerrafront to innowacyjny materiał elewacyjny o szerokim spektrum zastosowania. Może służyć do wykończenia fasad nowych budynków lub tych wymagających renowacji. Stosowany jest zarówno w budownictwie wielorodzinnym, jak i do dekoracji elewacji domków letniskowych i działkowych. W zależności od potrzeb, stanowi jedyną formę wykończenia fasady lub łączy się go z innymi materiałami - tynkiem, drewnem czy spiekiem kwarcowym. O jego uniwersalnym charakterze dobrze świadczy fakt, że współgra zarówno z budynkami o tradycyjnym wyglądzie, ale również obiektami o nowoczesnej bryle i konstrukcji.

Panele Kerrafront charakteryzuje nie tylko nowoczesny wygląd, ale również istotne zalety użytkowe. Są lekkie, co zdecydowanie ułatwia ich transport i montaż. Instalacja jest tym wygodniejsza i szybsza.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH