Blachodachówka Tysenia. Fot. Blachotrapez

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Blachodachówka Tysenia. Fot. Blachotrapez
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
07 sie 2017 14:37

Wokół domu: nowoczesne pokrycia dachowe

Dachówka czy blacha? To dylemat, przed którym staje większość osób budujących dom. Jednak coraz więcej marzących o własnych czterech ścianach stawia na nowoczesne, minimalistyczne bryły, a dla tych lepszym uzupełnieniem jest blachodachówka.

W odpowiedzi na te potrzeby, polski producent pokryć dachowych – Blachotrapez, wprowadził na rynek nowy produkt. Tysenia to jednomodułowa blachodachówka płaska, która doskonale wpisuje się w założenia współczesnej architektury.

Po prostu nowoczesna

Tysenia to nowoczesne rozwiązanie dachowe dla inwestorów poszukujących wyjątkowego efektu wizualnego. Minimalistyczny, surowy wygląd blachodachówki harmonizuje z aktualnymi trendami architektonicznymi, a płaski kształt gwarantuje uniwersalne zastosowanie. Prostolinijną formę Tysenii zdobi finezyjne, potrójne przetłoczenie dodające elegancji całej połaci dachu. Dodatkowo, cechą charakterystyczną produktu jest niski - 2,5 milimetrowy profil. Blachodachówka jest wyjątkowo lekka, dzięki czemu sprawdzi się idealnie nie tylko w nowoczesnym budownictwie, ale również w przypadku renowacji dachów starych budynków.

Po prostu doskonała jakość i ochrona dachu

Nowość w ofercie Blachotrapezu wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Najwyższej klasy blacha, dostarczana przez renomowane koncerny hutnicze: thyssenkrupp – lidera światowego rynku czy Tata Steel, gwarantuje trwałość na lata. Materiał wsadowy blachodachówki zabezpiecza wyjątkowo trwała powłoka o grubości nawet 200 μm. Dzięki czemu produkt jest wyjątkowo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i ekstremalne warunki pogodowe, stanowiąc doskonałą ochronę dachu. Tysenia to precyzja w każdym szczególe i jakość potwierdzona pisemną gwarancją, która może wynosić nawet do 40 lat. Dostępna jest w trzech powłokach, zarówno w wersji matowej, jak i z połyskiem: Pladur Wrinkle® thyssenkrupp, Pladur® Relief iceCrystal thyssenkrupp, Colorcoat HPS200®Ultra Tata Steel oraz w bogatej gamie kolorystycznej.

Po prostu uniwersalna

Tysenoia to blachodachówka jednomodułowa i może być układana na dachach o pochyleniach już od 25°. Jednomodułowość umożliwia krycie zarówno w sposób tradycyjny, jak i na cegiełkę, dzięki czemu ograniczamy ilość odpadów przy montażu pokrycia.Jest niesymetryczna i powinna być układana od strony lewej do prawej. Niewidoczny system mocowania sprawia, że dach prezentuje się wyjątkowo minimalistycznie. Niski profil gwarantuje szeroką powierzchnię krycia, co korzystnie wpływa na ekonomiczność produktu. Udogodnieniem jest także łatwy transport na plac budowy, a następnie na dach.  

Więcej o pokryciach dachowych  czytaj TUTAJ

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH