Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Libet

Fot. Libet
  • Autor: Katarzyna Masłowska
  • 03 lis 2016 13:18 (aktualizacja: 07 lis 2016 09:57)

Wykończenie tarasu. Postaw na eleganckie i praktyczne płyty

Wybierając materiał, którym wykończymy nasz taras, warto kierować się nie tylko jego wyglądem, ale także parametrami technicznymi.

Tegoroczna nowość z kolekcji Libet Impressio umożliwia tworzenie stylowych, a przy tym bardzo funkcjonalnych nawierzchni.

Uniwersalny design Limbry sprawia, że świetnie się ona wpisuje zarówno w klasyczną, jak i w nowoczesną stylistykę. A dzięki dostępności bogatej palety kolorystycznej, tworzona aranżacja zawsze nabiera bardzo zindywidualizowanego charakteru.

Do dyspozycji mamy zróżnicowane melanże (stalowy grafit, beżowo-brązowy, kremowo-beżowy, stalowo-szary)lub głęboki odcień bazaltowy. Płyty dostępne są w dwóch formatach: 30 x 60 cm i 60 x 60 cm.

Estetyczne i komfortowe

Wybierając materiał nawierzchniowy, warto kierować się nie tylko jego wyglądem, ale także parametrami technicznymi. Płyty Limbra z kolekcji Libet Impressio już na etapie produkcji zostały poddane procesowi impregnacji, co ułatwia ich czyszczenie i chroni przed powstawaniem przebarwień.

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje natomiast wysoki stopień antypoślizgowości (R10).Limbra to znakomity sposób na niebanalną i komfortową aranżację.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA