Fot. Vidaron

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Vidaron
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
16 maj 2017 10:46

Drewniany taras - zobacz jak o niego zabdać

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Warto więc zadbać o wygląd tarasów, które służyć nam będą aż do późnych, jesiennych dni.

Piękno oraz ochronę meblom ogrodowym i innym elementom wykończenia czy wyposażenia balkonów i tarasów nadadzą nowe produkty marki Vidaron– Olej do Mebli oraz Olej do Tarasów.

Ich aplikacja jest bardzo prosta, a efekt dekoracyjny sprawia, że drewno jest naturalne w dotyku oraz posiada pięknie podkreślone słoje. Oprócz nadania drewnu cech wizualnych, produkty posiadają wiele ważnych cech zabezpieczających. Chronią drewno przed działaniem warunków atmosferycznych, ograniczają pękanie oraz osadzanie się brudu na jego powierzchni, tworzą powłokę odporną na grzyby pleśniowe, siniznę i glony oraz głęboko odżywiają drewno. 

Olej do Mebli dostępny jest w sześciu wariantach kolorystycznych - bezbarwny, teak naturalny, iroko egzotyczne, palisander królewski, antracyt szary oraz dąb zielony, zaś Olej do Tarasów – bezbarwny, teak naturalny, iroko egzotyczne, palisander królewski i antracyt szary.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH