Drzwi wejściowe Granit R3. Fot. Porta

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Drzwi wejściowe Granit R3. Fot. Porta
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 lut 2018 12:46

Drzwi wejściowe - bezpieczne i eleganckie

Drzwi wejściowe do mieszkań i domów, poza funkcjonalnością i gwarancją bezpieczeństwa, powinny też ozdabiać każde wejście.


Podstawowym zadaniem drzwi wejściowych jest ochrona domu oraz zapewnienie bezpieczeństwa. Skrzydła przeznaczone do mieszkań i domów, emanują też pięknem różnych wzorów i stylów

Drzwi na miarę pięknego mieszkania

Przedpokój skąpany w odcieniach beżu i bieli już od progu ugości domowników harmonią i spokojem. Panującą we wnętrzu atmosferę podkreślą odpowiednio dobrane drzwi wejściowe Agat lub Opal Plus, które będą idealnie współgrać z wewnętrznymi skrzydłami w tym samym kolorze. Kontrast dominującej w pomieszczeniu bieli z ciemnymi pufami i szarością ściany doskonale sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach. Przedpokój upiększą odbijające się w lustrzanej tafli efektowne drzwi Granit z intarsjami. Nowoczesny charakter mieszkania podkreślą nowe stalowe skrzydła Steel Safe, które mogą być ciekawą alternatywną dla drzwi w okleinach w kolorze drewna. Ich prosta forma będzie zwieńczeniem minimalistycznego czy loftowego wystroju, wprowadzając do aranżacji odrobinę surowości. 

Drzwi wizytówką domu

Drzwi wejściowe Eco Polar Passive rozjaśnią mury domu i dodadzą im lekkości, zatrzymując jednocześnie ciepło w budynku. Kamienna kostka, ceglane elementy współgrające ze ścianą domu oraz akcenty zieleni to najlepsze towarzystwo dla drzwi Steel Arctic Passive w kolorze naturalnego drewna. Oprawione srebrną ramką przeszklenie w zestawieniu z masywnym uchwytem wprowadzi powiew nowoczesności i szyku. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH