Drzwi wejściowe: piękne i bezpieczne. Fot. Awilux

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Drzwi wejściowe: piękne i bezpieczne. Fot. Awilux
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
09 maj 2018 10:27

Drzwi wejściowe: zobacz ciekawe modele

Bezpieczeństwo domowników i wysoka estetyka to dwa kluczowe wyznaczniki przy wyborze idealnych drzwi wejściowych.

Zdarza się, że wygląd musi ustąpić wysokim standardom przeciwwłamaniowym lub na odwrót – to zabezpieczenia schodzą na dalszy plan, kiedy decydujemy się na modny, nowoczesny design. Dostępne w ofercie firmy Awilux drzwi wejściowe AWI-Door nie wymagają od nas pójścia na kompromis. Możemy cieszyć się elegancją, nie rezygnując przy tym z komfortu naszej rodziny.

Zobacz także: Przestronny dom parterowy z pięknym tarasem - zobacz projekt!

Wybierając odpowiednie drzwi wejściowe, powinniśmy zwracać uwagę przede wszystkim na parametry techniczne. Akustyka i izolacja są tak samo ważne jak bezpieczeństwo czy design - nie chcemy przecież płacić wyższych rachunków za uciekające przez drzwi ciepło czy narażać się na dobiegający z zewnątrz hałas. Zwrócenie uwagi na optymalne właściwości pozwoli nam cieszyć się ciszą i spokojem o wysokość rachunków za ogrzewanie.

Precyzja wykonania i najwyższa jakość

Ponadczasowe drzwi składają się z elementów konstrukcyjnych zapewniających stabilność, bezpieczeństwo i elegancki wygląd. W ofercie firmy Awilux możemy znaleźć 6 nowoczesnych wypełnień drzwiowych AWI-Door, które odpowiedzą na potrzeby współczesnego designu, rozwiążą problem ciemnych przedpokoi i nadadzą fasadzie eleganckiego wyglądu.

Kluczową rolą drzwi jest skuteczna ochrona. Dotyczy to tak samo bezpieczeństwa domowników, jak i zabezpieczenia przed zimnem.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH