• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
30 gru 2013 13:38

Drzwi zewnętrzne – jak być eko i dlaczego?

Bycie eco to często czysta oszczędność. Jest to możliwe poprzez zastosowanie specjalistycznych elementów konstrukcyjnych, które maksymalnie obniżają straty ciepła. Nowa linia drzwi zewnętrznych Porta Eco spełnia takie oczekiwania.

Znaczne straty ciepła mają miejsce na poziomie drzwi i okien. Linia drzwi Porta ECO jest dostosowana do najbardziej wymagających norm w budownictwie domów pasywnych, to znaczy tych, które według dyrektywy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej mają najmniejsze zapotrzebowanie na ogrzewanie.

Każdy z trzech modeli Eco Polar Passive, Eco Polar i Eco Nord posiada parametry techniczne, dzięki którym możliwe jest utrzymanie odpowiedniej temperatury w mieszkaniu, przy jednoczesnym zminimalizowaniu zużycia energii. Konstrukcja progu maksymalnie redukuje straty ciepła. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że oszczędzamy dodatkowo na ogrzewaniu naszego domu dzięki czemu zużywamy mniej energii.

Energooszczędność jest eco!

Główne atuty najnowszej kolekcji to przede wszystkim energooszczędność, innowacyjne technologie i zastosowanie materiałów przyjaznych środowisku.

Jak widać rozwiązania ekologiczne możemy stosować na wielu płaszczyznach. Ekologia jest odpowiedzią na rosnące zagrożenie szeroko rozumianego życia i troską o środowisko naturalne, jest wyrazem prospołecznego zaangażowania, daje też poczucie satysfakcji z udziału w procesie poprawy wspólnego dobra, tj. środowiska naturalnego. Najwyższa pora abyśmy zaczęli dbać o otaczający nas świat. Zaczynając od siebie. 

Drzwi zewnętrzne Eco Polar, Porta
Drzwi zewnętrzne Eco Polar, Porta
Drzwi zewnętrzne Eco Nord, Porta
Drzwi zewnętrzne Eco Nord, Porta

Drzwi zewnętrzne Eco Polar Passive, Porta
Drzwi zewnętrzne Eco Polar Passive, Porta

Źródło: Porta

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH