Fot. Amex-baczek.pl

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Amex-baczek.pl
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
30 gru 2013 15:24

Najciekawsze ogrody zimowe cz.2 - w stylu klasycznym

Tym razem prezentujemy niezwykłe ogrody zimowe dla tych, którzy cenią sobie klasyczne rozwiązania. Sprawdzone, naturalne materiały od lat cieszą się uznaniem i popularnością.

Ogrody zimowe nie tylko zapewniają dodatkową przestrzeń mieszkalną, ale i podnoszą komfort życia, umożliwiając bezpośredni kontakt z naturą. Tradycyjną architekturę pięknie podkreśla drewniana konstrukcja, która charakteryzuje się wyraźnymi podziałami okien i częstymi ornamentami dekoracyjnymi.

Przeważnie otoczeniem jest ogród, obfity w bujną roślinność, tak lubiany przez styl angielski. Drewno, z którego wykonywany jest szkielet obiektu, nie tylko koresponduje z otaczającą zielenią, ale dodaje również poczucia ciepła i przytulności. Często łączone z kamiennym wykończeniem podłogi, dodaje specyficznego klimatu wnętrza.

„Przydomową altanę” warto wyposażyć w klimatyczne oprawy oświetleniowe, które podkreślą charakter stylu. Ogród zimowy najczęściej ogrzewany jest tak zwaną „podłogówką”, ale dodatkowe ciepło fizyczne jak i wizualne możemy zapewnić poprzez wstawienie kominka czy zawieszenie tradycyjnych lampionów na świeczki.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Javier, 2015-08-14 12:41:40


    Odkąd mam ogród zimowy, to nie wyobrażam sobie życia bez niego. To świetne miejsce na relaks i odpoczynek. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zrobieniem takiego u siebie, to polecam firmę

POLECAMY W SERWISACH