Nowoczesne okna energooszczędne. Fot. Awilux

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Nowoczesne okna energooszczędne. Fot. Awilux
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
23 sty 2018 10:45

Nowoczesne okna: wybierz trwałe, piękne i energooszczędne

Odpowiednia stolarka okienna powinna nie tylko współgrać z fasadą oraz wnętrzem domu. Musi także zapewniać dopływ dziennego światła, jednocześnie chroniąc nas przed niedogodnymi warunkami atmosferycznymi.

System okienny Alu Inside od firmy Awilux pomoże spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających projektów, które - obok wyrafinowanej formy - stawiają na wytrzymałe rozwiązania, zapewniające trwałość, komfort i bezpieczeństwo na lata. Co więcej system ten jest certyfikowany przez Niemiecki Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt.

Odpowiednia stolarka okienna powinna nie tylko współgrać z fasadą oraz wnętrzem domu. Musi także zapewniać dopływ dziennego światła, jednocześnie chroniąc nas przed niedogodnymi warunkami atmosferycznymi. To właśnie funkcja izolacyjna powinna zawsze zwracać uwagę kupującego, ponieważ okno o niskich parametrach termoizolacyjnych może przyczynić się do nadmiernej utraty ciepła.

Sprawdzona technologia gwarantująca jakość

Okucie Variotec Inside to mechanizm zapewniający wyjątkową trwałość oraz najwyższą jakość. Przystosowane do różnych warunków okna Alu Inside z ukrytymi okuciami Variotec Inside od Awilux sprawdzą się w różnych pomieszczeniach, niezależnie od ich przeznaczenia.

Dzięki doskonałym parametrom technicznym i uniwersalnej estetyce, możemy zastosować ten jeden typ systemów okiennych w całym domu. Przekonuje się do nich coraz więcej inwestorów, którzy doceniają subtelny i elegenacki wygląd okna, w którym okucie pozostaje niewidoczne.

Zobacz także: Dom z poddaszem do adaptacji. W nim się zakochasz!

Nieszczelne okno to miejsce, które powoduje największe utraty ciepła, ale także dostawanie się do wnętrza wilgoci. To sprawia, że rachunki za ogrzewanie potrafią z dnia na dzień stać się coraz większe, a także może również doprowadzić do powstawania pleśni i grzybów, które mają niebezpieczny wpływ na nasze zdrowie.

Minimalizm i najwyższa estetyka

Okna Alu Inside z oferty Awilux charakteryzują się subtelnym designem. Minimalistyczna forma stolarki okiennej, dzięki Variotec Inside sprawia, że idealnie współgrają z każdym wnętrzem oraz fasadą domu. Elegancja tkwiąca w prostocie sprawdza się zarówno w nowoczesnych mieszkaniach, jak i przepełnionych rustykalną duszą wnętrzach, gdzie główną rolę odgrywają ciepłe i przytulne dodatki.

System okienny Alu Inside gwarantuje przede wszystkim wysoką izolację oraz energooszczędność, z których nie musimy rezygnować na rzecz atrakcyjnego wyglądu. Sprytnie ukryte technologiczne rozwiązania są niewidoczne dla oczu, a tym samym nie zaburzają estetyki wnętrz czy fasad. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się doskonałą atmosferą w domu, w którym każdy z elementów komponuje się ze sobą, tworząc jednolitą całość.

To Cię również zainteresuje: Dom parterowy: piękny, kameralny projekt w nowoczesnym stylu

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • klops, 2018-04-20 16:44:25

    Jakość można a nawet trzeba sprawdzić na podstawie kontroli przeprowadzanych przez GUNB. Wyniki z kontroli dostępne są na na stronie uzędu
  • Mirgas, 2018-04-19 17:33:02

    Podstawowym działaniem mającym na celu energooszczędność jest dobra termoizolacja, co oznacza przede wszystkim wysokiej jakości styropian najlepiej w kompletnym sytemie. Jakość łatwo można sprawdzić weryfikując czy dany produkt posiada rekomendację ITB

POLECAMY W SERWISACH