Ogrodzenie modułowe Cubus. Fot. Buszrem
Ogrodzenie modułowe Cubus. Fot. Buszrem
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
26 lut 2018 08:47

Ogrodzenie modułowe - poznaj jego zalety

Ogrodzenia modułowe należą do rozwiązań przyjaznych nie tylko dla inwestora, ale również dla wykonawcy. Innymi słowy – różnorodność wykończenia powierzchni łączy się z wyjątkową prostotą i szybkością wykonania.

Nowością firmy Buszrem jest drugi - obok systemu Petra - model ogrodzenia modułowego o nazwie Cubus.

Cubus oparty jest o trzy różnej wielkości prostopadłościenne bloczki. Uzupełniają je odpowiadające im daszki. Efekt końcowy w postaci gotowego ogrodzenia zwraca uwagę swoją naturalnością. Linie pionowe i poziome podkreślają surową elegancję, która pasuje zarówno do architektury nowoczesnej jak i tradycyjnej.

Prostota układu pozwala jednak na finezję i indywidualne rozwiązania dostosowane do gustów inwestora. Jest to możliwe dzięki różnym formom łączenia bloczków. Można je układać symetrycznie lub tworząc wiązania podobne do cegieł w murze. Cubus oferowany jest w bogatej kolorystyce. Dostępne są tradycyjne: szary, grafit i mokka. Ale również melanże: kasztanowy, stalowy i muszlowy.

Zobacz także: Łąki kwietne - trend w zieleni ogrodowej i miejskiej

Świetny efekt wizualny łączy się z prostotą montażu i szybkością realizacji. Ogrodzenie stawiane zgodnie ze sztuką budowlaną wymaga wykonania ławy fundamentowej oraz zbrojenia pionowego w miejscach przewidzianych na słupki. Dla doświadczonej ekipy będzie to proste zadanie. Zagwarantuje przy tym trwałość inwestycji.

Tegoroczna nowość w ofercie firmy Buszrem poszerzyła ofertę ogrodzeń modułowych. Cubus razem z systemem Petra – tworzą wspólnie propozycję, które swą różnorodnością form wykończenia są w stanie dopasować się do różnorodnych gustów i oczekiwań inwestorów.

Elementy ogrodzenia modułowego Cubus:

Bloczki o wymiarach: 36x36x20 cm; 50x20x20 cm; 25x20x20 cm
Daszki o wymiarach: 36x36x5 cm; 50x20x5 cm; 25x20x5 cm

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH