Fot. MS więcej niż Okna

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. MS więcej niż Okna
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
27 paź 2016 10:56

Rolety automatyczne - zadbają o Twój dom

Gdyby rolety same decydowały kiedy powinny się rozwinąć i ochronić nas przed palącym słońcem, a okna same alarmowały firmy ochroniarskie w razie próby ich otwarcia? Teraz, dzięki zaawansowanej technologii jest to możliwe.

Obecnie rozwiązania mające na celu maksymalne ułatwienie korzystania z domowych sprzętów są na wyciągniecie ręki. Firma MS więcej niż Okna oferuje sterowane radiowo rolety, a także inteligentne systemy alarmowe, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa i wygody naszego domu. Na czym polega ich praca?

Roleta na pilota

Chyba każdy właściciel tradycyjnych i najpowszechniejszych rolet okiennych wie jak monotonne i niekiedy kłopotliwe jest ich codzienne rozwijanie i zwijanie. Teraz, dzięki innowacyjnemu systemowi sterowania radiowego MS więcej niż Okna, czynność ta trwa dosłownie sekundę - tyle co naciśnięcie jednego klawisza na pilocie. A może trwać jeszcze mniej. Służą temu systemy inteligentne, które można zintegrować z produktami MS więcej niż Okna. Poprzez czujniki nasłonecznienia inteligentny dom sam decyduje kiedy zasłonić Okna i opuścić rolety. Zimą, gdy jest to potrzebne sam włączy ogrzewanie, latem uruchomi klimatyzację i rozsunie markizę, a wieczorem - o zaprogramowanej porze włączy system alarmowy.

Nie martw się o bezpieczeństwo

MS więcej niż Okna oferuje również całą paletę rozwiązań mających na celu minimalizację ryzyka włamania. Wśród proponowanych systemów na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim kontraktrony. Ich działanie - opracowane i wdrożone przez specjalistów z firmy MS więcej niż Okna, polega na współpracy zintegrowanych z oknem czujników wykrywających otwarcie skrzydła z instalacją alarmową.

Niewidoczne, bo schowane w środku Okna, czujniki, w przypadku próby siłowego lub niepożądanego otwarcia (na przykład przez dziecko) - zaalarmują mieszkańców.
Ponadto czujniki informację o otwarciu Okna mogą również przekazać systemowi grzewczemu. Dzięki temu możliwe jest wyłączenie ogrzewania na czas wietrzenia pomieszczeń, co w praktyce oznacza duże oszczędności.

Specjaliści szacują, że wdrożenie inteligentnych systemów i rozwiązań pozwala na minimalizację wysokości rachunków o około 20 proc. W skali roku z pewnością odczujemy to w zasobności naszego portfela.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH