Rolety i markizy: skuteczna ochrona przed słońcem. Fot. Awilux

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Rolety i markizy: skuteczna ochrona przed słońcem. Fot. Awilux
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
14 wrz 2017 11:37

Rolety i markizy: skuteczna ochrona przed słońcem

Warto zapewnić sobie optymalną temperaturę we wnętrzu o każdej porze roku. Latem, bez odpowiednich osłon, nasłonecznione wnętrza często stają się uciążliwe.

Warto zapewnić sobie optymalną temperaturę we wnętrzu o każdej porze roku. Latem, bez odpowiednich osłon, nasłonecznione wnętrza często stają się uciążliwe. Ekrany Light Control od firmy Awilux nie tylko zapewnią cień i prywatność, ale także nadadzą fasadzie naszego budynku wyjątkowego charakteru, poprawiając jednocześnie izolacyjność cieplną okien.

Zarządzaj ilością ciepła w swoim domu

Ekran Light Control od firmy Awilux to nowa jakość dla produktów tego segmentu.
Okna stanowią część budynku najbardziej narażoną na wpływ i utratę ciepła. Ekran Light Control od firmy Awilux znacząco poprawia parametry termiczne budynków i niezależnie od pory roku pomoże nam zaoszczędzić pieniądze wydawane na schładzanie latem czy ogrzewanie wnętrz zimą. Montowane na zewnątrz ekrany od firmy Awilux świetnie chronią przed słońcem, a z racji umiejscowienia zabezpieczają szyby przed nagrzaniem i emitowaniem ciepła.

Praktyczne rozwiązanie w pięknej odsłonie

Dzięki ekranowi Light Control od firmy Awilux budynki zyskują modny i nowoczesny wygląd. Natomiast we wnętrzach pomieszczeń tkaniny techniczne użyte do ich stworzenia zapewniają optymalny poziom naturalnego światła, gwarantując cień bez utraty widoku okolicy. To eleganckie rozwiązanie zwiększa nasze poczucie prywatności, ponieważ ogranicza możliwość zaglądania do mieszkania z ulicy, a tym samym pozwala trzymać domowe zacisze z dala od wścibskich spojrzeń. System może pełnić również funkcję moskitiery, chroniąc przed uciążliwymi owadami, które zwłaszcza w letnie wieczory uprzykrzają nam spokojny sen.

Zobacz również: Zasłony w salonie. Hit czy kit?

Modne szarości, antracyty i klasyczne biele w ofercie kolorów i rodzajów tkanin, wpisują się estetyką zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne realizacje. Kasety do rolet ekranowych firmy Awilux dostępne są w przekrojach kwadratowych i okrągłych, dzięki czemu można je dopasować do elewacji budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Unikalne rozwiązanie oparte na precyzyjnym połączeniu tkaniny z zamkiem w krawędzi poszycia ma wpływ na utrzymanie odpowiedniego napięcia i pozycji ekranu w prowadnicach bocznych.

Efektem jest płynna praca w płaszczyźnie pionowej, a także wyjątkowa odporność na niesprzyjające warunki. Innowacyjne podejście do połączenia konstrukcji i tkaniny zaowocowało wyjątkową wytrzymałością, a uzyskane napięcie powierzchni tkaniny czyni ją bardzo eleganckim i wyrafinowanym dodatkiem dla domów i budynków biurowych. Warto zwrócić uwagę na to, że ekran nie wymaga od nas ustępstw ani kompromisów – decydując się na piękny wygląd, nie musimy rezygnować z doskonałych parametrów technicznych.

Perfekcyjne dopracowanie

Precyzyjne połączenie tkaniny z zamkiem w krawędzi poszycia wpływa na utrzymanie odpowiedniego napięcia i pozycji ekranu w prowadnicach bocznych. Efektem jest płynna praca w płaszczyźnie pionowej, która sprawia, że sterowanie ekranem Light Control firmy Awilux jest niemal niezauważalne w codziennym użytkowaniu. Wbudowany silnik jest uruchamiany za pomocą włącznika na ścianie lub pilota zdalnego sterowania – to nowoczesna propozycja, która pozwala na całkowite poczucie komfortu i wygodę użytkowania. Ekran może być również sterowany przez system TaHoma oferowany przez firmę Awilux. System ten umożliwia opuszczenie lub podniesienie ekranu podczas nieobecności domowników za pomocą zdalnego sterowania poprzez urządzenia elektroniczne typu tablet czy smartfon.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH