Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Anwis

  • Autor: Justyna Majkowska
  • 13 sty 2014 09:43 (aktualizacja: 14 sty 2014 08:46)

Rolety podtynkowe - bezpieczne rozwiązanie

Dla tych, którym ogromne skrzynki rolet zewnętrznych psują estetykę elewacji, polecamy rozwiązania podtynkowe. Skrzynkę można wkomponować w ścianę budynku, dzięki czemu staje się niewidoczna.

Zewnętrzne rolety podtynkowe nie rzucają się w oczy, nie psują kompozycji budynku, ale jednocześnie są bardzo funkcjonalne. Ukryją wnętrze przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów, zniechęcą włamywaczy. Zapewniają ochronę przed wszystkim, co może zakłócić komfort przebywania w domu: nadmiernym nasłonecznieniem czy hałasem.

Fot. Anwis.
Fot. Anwis.

Latem sen z powiek spędzają nam komary i inne owady, które wpadają do domu i za nic nie chcą go opuścić. Dzięki możliwości zainstalowania moskitiery zintegrowanej z roletą, można spać spokojnie. To także doskonałe rozwiązanie dla chorych na alergię. Zintegrowana z roletą moskitiera nie wpuści do wnętrza także szkodliwych pyłków. 

Fot. Anwis.
Fot. Anwis.

Rolety podtynkowe są bardzo dyskretne. Klapa rewizyjna znajduje się na zewnątrz budynku – dzięki temu prace konserwacyjne można wykonywać bez zakłócania prywatności domowników. 

Cena: od 191,00 zł brutto.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA