Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dekoracyjne poduszki z oferty Riviera Maison utrzymane w charakterystycznych dla stylu marynistycznego barwach - białej, granatowej oraz czerwonej. Fot. Riviera Maison.

Dekoracyjne poduszki z oferty Riviera Maison utrzymane w charakterystycznych dla stylu marynistycznego barwach - białej, granatowej oraz czerwonej. Fot. Riviera Maison.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 08 lip 2014 09:06 (aktualizacja: 15 lip 2014 08:48)

Morskie dekoracje. Dodatki w stylu marynistycznym

Dodatki i dekoracje w stylu marynistycznym pozwolą w prosty sposób odmienić przestrzeń wokół domu. Głębokie granaty oraz intensywne czerwienie w połączeniu z czystą bielą pozwolą Ci stworzyć nadmorski klimat w domowym zaciszu. Niech Twój ogród wypłynie na szerokie wody.
Pomysł na marynistyczne dodatki i dekoracje to jeden z głównych trendów dekoracji wnętrz. Moda na niego powraca co roku. Jest z nami zarówno, gdy szykujemy się do długo wyczekiwanego urlopu, jak i gdy właśnie wracamy z wakacyjnych wojaży. Morskie dekoracje towarzyszą nam przez całe lato. Tym razem na dobre rozgościły się w ogrodzie.

Poduchy, pledy czy narzuty z marynistycznym motywem przeniosły się na zewnątrz. Wypoczywają na leżakach, hamakach i fotelach. Te z kolei doskonale czują się zarówno wśród zieleni ogrodu, błękitu plaż, jak i na tarasach czy balkonach. W wyśmienitych humorach gotowe są zdobić przestrzeń wokół naszego domu aż do ostatnich słonecznych dni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA