Duży, kamienny grill organizuje strefę kulinarną w ogrodzie. Fot. Monika Filipiuk-Obałek.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Duży, kamienny grill organizuje strefę kulinarną w ogrodzie. Fot. Monika Filipiuk-Obałek.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
28 lip 2014 11:35

Ogród z grillem i jacuzzi. Tak go urządzisz!

W tym ogrodzie każdy kamyk ma z góry wytyczone miejsce i pełni określone role. Wyznacza jego styl oraz podstawowe funkcje – kulinarną z grillem i wypoczynkową z jacuzzi.

Położony w malowniczej okolicy dom przyciąga uwagę nie tylko swą nietypową bryłą, ale też niezwykłym otoczeniem. Bo choć urządzona w duchu klasycznym rezydencja może stanowić wzór dobrego smaku, to jednak organizacja przestrzeni wokół domu wzbudza największy podziw.

Kamień w roli głównej

Wszystko tu jest dokładnie zaplanowane, dogłębnie przemyślane i co najważniejsza perfekcyjnie wykonane. I nie chodzi bynajmniej o dobór roślin, krzewów czy bylin. W tym ogrodzie każdy kamyk ma z góry wytyczone miejsce i pełni określone role. Bowiem to właśnie kamień gra tu pierwsze skrzypce. Wyznacza styl ogrodu oraz wyróżnia jego podstawowe funkcje – kulinarną z grillem i wypoczynkową z jacuzzi.

Ogród z grillem i jacuzzi

Obie w pięknej, kamiennej obudowie dzielnie strzegą wydzielonych przez bryłę budynku stref. Od frontu stoi tu duży kamienny grill, wykonany na zamówienie. Pełni on dodatkowo funkcję przydomowej wędzarni. Za budynkiem, od jego szczytu umiejscowiono taras oraz obudowane kamieniem jacuzzi. Ta godna pozazdroszczenia strefa relaksu pozwala w pełni korzystać z możliwości jakie daje posiadanie własnego ogrodu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH