W doniczkach Sky Planter możemy umieścić świeże, aromatyczne zioła, które przydadzą się w każdej kuchni. Fot. Boskke.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

W doniczkach Sky Planter możemy umieścić świeże, aromatyczne zioła, które przydadzą się w każdej kuchni. Fot. Boskke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
23 wrz 2014 12:43

Oryginalna doniczka. Pomysł na zieloną dekorację

Większość z nas lubi otaczać się zielenią, ale nie zawsze mamy odpowiednio dużo miejsca na postawienie ulubionej roślinki. Doniczki montowane do sufitu stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań!

Doniczka Sky Planter zaprojektowana przez firmę Boskke została stworzona specjalnie do małych mieszkań oraz miejsc w których brakuje miejsca na standardową doniczkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w efektowny sposób udekorować każdą przestrzeń. Specjalnie zaprojektowany system zbiorników na wodę dostarcza roślinom wodę stopniowo a siatka zabezpieczająca chroni roślinę przed wypadnięciem z doniczki i gwarantuje jej stabilność. Doniczki dostępne są w różnych rozmiarach oraz kolorach dzięki czemu możemy dopasować je do każdego wnętrza.

Doniczka Sky Planter w 2011 roku zostały wyróżnione prestiżową nagrodą Red Dot, od jej premiery minęło sporo  czasu, ale wciąż zachwyca swoim nowatorskim podejściem. Podobno rośliny wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie i łagodzą stres, więc jeśli nie lubimy tradycyjnych doniczek Sky Planter jest idealnym rozwiązaniem.

Źródło: boskke.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH