Osłonka Lolly. Fot. Galicja dla Twojego Domu

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Osłonka Lolly. Fot. Galicja dla Twojego Domu
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
28 marz 2017 09:04

Wiosna w domu i ogrodzie: postaw na rośliny doniczkowe

Wiosną planujemy prace w ogrodach i na działkach z uwagą przyglądając się również domowej roślinności. Może warto wzbogacić swoją kolekcję o nowe doniczkowe kwiaty i zioła?

Zieleń uspokaja, świetnie wpływa na samopoczucie, znakomicie ozdabia wnętrza. Dlatego trudno dziś sobie wyobrazić mieszkanie, balkon czy taras pozbawione dekoracyjnych, często egzotycznych doniczkowych roślin.

Metalowe osłonki o atrakcyjnej linii wzorniczej nie tylko doskonale je eksponują, ale również wraz z umieszczonymi w nich kwiatami ocieplają wystrój domowych pomieszczeń. Aby podkreślić wyjątkowe piękno roślin musimy wybrać dla nich odpowiednią oprawę. Doniczki i osłonki komponujące się z wystrojem pomieszczenia, w modnych kolorach i o ciekawych kształtach stworzą atrakcyjne zestawy z umieszczonymi w nich kwiatami.

Obok wykonanych z ceramiki i szkła, na szczególną uwagę zasługują doniczki i osłonki metalowe. Interesujące wzory i formy tych domowych akcesoriów doskonale wpisują się w różne style aranżacji wnętrz. Wykonane w całości z metalu osłonki są lekkie i łatwe w czyszczeniu. Możemy je umieścić na stole, komodzie, dekoracyjnym kwietniku lub parapecie okiennym. Będą również wspaniałą ozdobą balkonów i niewielkich tarasów.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH