Zobacz prosty patent na efektowny kwietnik. Fot. Praktiker

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Zobacz prosty patent na efektowny kwietnik. Fot. Praktiker
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
11 kwi 2016 15:28

Wiosna w ogrodzie: prosty pomysł na efektowny kwietnik

W wielu ogrodach już rozpoczęły się prace pielęgnacyjne i porządkowe. Wczesne kwiaty, które sadzimy na rabatach będą pięknie prezentować się także w pomysłowym kwietniku. Jak go wykonać? Zobaczcie!

Wiosna powoli budzi się ze snu i wkracza do naszych ogrodów. Jak zawsze o tej porze roku wymagają one gruntownej renowacji i przygotowania do sezonu letniego.

Prac wiosennych jest wiele, ale jeśli chcemy, by nasz ogród pięknie prezentował się latem, powinniśmy właśnie teraz poświęcić mu czas. O tej porze roku warto wykonać prace pielęgnacyjne, dzięki którym rośliny będą dobrze się prezentować przez cały rok.

Ciekawym i niezwykle prostym pomysłem na wiosenną aranżację przestrzeni wokół domu jest także wiosenny kwietnik od Praktikera, który zdobi okładkę najnowszego katalogu Praktikera WIOSNA – LATO 2016 z innymi, ciekawymi pomysłami związanymi z pielęgnacją i aranżacją ogrodu. Prezentujemy przepis na wykonanie takiego kwietnika w dziewięciu prostych krokach. Do  zrobienia niebanalnej dekoracji wystarczy... opona!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH