Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Róż, biel, czerń i połyskujące dekoracje to przepis na ciekawą aranżacje w stylu glamour. Charakteru nadają tkaniny ze wzorem inspirowanym umaszczeniem zebry. Fot. Links Service.

Róż, biel, czerń i połyskujące dekoracje to przepis na ciekawą aranżacje w stylu glamour. Charakteru nadają tkaniny ze wzorem inspirowanym umaszczeniem zebry. Fot. Links Service.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 12 sty 2015 14:04 (aktualizacja: 13 sty 2015 10:13)

10 pomysłów na pokój nastolatki

Ile nastolatek, tyle pomysłów na wystrój pokoju. Zobaczcie najciekawsze propozycje wnętrz dla młodych kobiet.

Może być nowoczesny lub romantyczny, optymistycznie kolorowy lub w modnych szarościach. Ale przede wszystkim pokój nastolatki powinien być prywatną enklawą stworzoną dla dorastającej kobiety.

W okresie dorastania i buntu, a także przeżywania pierwszych miłosnych rozterek własny kąt staje się dla nastolatek miejscem wyjątkowym, gdzie nierzadko spędzają całe dnie. Dlatego też powinien wyglądać w taki sposób, żeby prawie dorosła córka czuła się w nim dobrze, a także mogła się pochwalić atrakcyjnym wystrojem przed koleżankami czy kolegami.

Aby nie minąć się z celem i trafić w gust córki, najlepiej urządzić pokój wspólnie z nią. Szczególnie, że nastoletnie kobiety bardzo chętnie wyrażają swoją osobowość, kreując wg własnego uznania swój wygląd, czy wystrój przestrzeni która je otacza. W poszukiwaniu inspiracji zapraszamy do naszej galerii.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA