Pokój małej Kornelii wyposażono w nowoczesne i eleganckie mebelki o klasycznej formie. Ich naturalny urok wnosi do pomieszczenia inspirujący spokój. Aranżację uzupełniają dodatki w pudrowej kolorystyce, co daje doskonały efekt wizualny. Fot. Pinio.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Pokój małej Kornelii wyposażono w nowoczesne i eleganckie mebelki o klasycznej formie. Ich naturalny urok wnosi do pomieszczenia inspirujący spokój. Aranżację uzupełniają dodatki w pudrowej kolorystyce, co daje doskonały efekt wizualny. Fot. Pinio.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
12 marz 2015 09:28

Anna Wendzikowska: tak wygląda pokój jej córki

Anna Wendzikowska, znana dziennikarka TVN, niedawno została mamą. Właśnie urządziła swojej córce pokój. Zobaczcie jak stworzyć wnętrze w brytyjskim stylu.

Londyn to nowoczesne miasto, które kojarzą się z Big Benem, czarnymi taksówkami, dwupiętrowymi autobusami czy czerwonymi budkami telefonicznymi. Wszystkie te symbole mogą być zastosowane w pokoju dziecięcym. Na taki krok zdecydowała się popularna dziennikarka, Anna Wendzikowska. Jej pomysł na wnętrze dla dziecka zrodził się z miłości do podróży i sympatii do wielkich miast. Pokój dziecięcy w londyńskim stylu, jest kontynuacją koncepcji, która powstała w mieszkaniu dziennikarki. W innych wnętrzach jej mieszkania znajdziemy akcenty charakterystyczne np. dla Nowego Jorku.

Nad realizacją aranżacji czuwała projektantka Anna Chmielewska ze studia HolArt. Wnętrze wyposażono w nowoczesne i eleganckie mebelki o klasycznej formie. Ich naturalny urok wnosi do pomieszczenia inspirujący spokój. Aranżację uzupełniają dodatki w pudrowej kolorystyce, co daje doskonały efekt wizualny.

Pokój małej Kornelii jest przykładem na to jak poradzić sobie z aranżacją niewielkiego wnętrza. Dzięki pomysłowości projektantki, udało się zmieścić komodę, łóżeczko i regał. Znalazło się także miejsce na rozkładany fotel przeznaczony dla rodzica, czuwającego nocą przy maleństwie.

Przy wyborze dodatków projektantka kierowała się przywiązaniem dziennikarki do klasycznych, stonowanych kolorów. Zachowawcze szarości nadają wnętrzu nienachalny, naturalny wygląd.

Oczywiście, jak to na Londyn przystało, nie mogło zabraknąć również czerwonych akcentów. Lampka z abażurem w gwiazdki i pled nadały brytyjski charakter i mocno przebiły się przez szarości. Dekoracyjne walizeczki oraz pudełeczka zahaczają o oxfordzki, uniwersytecki klimat.

Strzałem w dziesiątkę okazały się poduchy, uszyte na zamówienie. Dzięki temu w łóżeczku pojawił się królewski strażnik, nazywany przez Anglików Yeomon Warders, znaczek pocztowy z podobizną królowej Elżbiety oraz symbol brytyjskiego metra.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH