Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Oryginalna szafka, praktyczne łózko z szufladami i masa klimatycznych dodatków to elementy udanej aranżacji pokoju dziecka. Fot. Annette Frank.

Oryginalna szafka, praktyczne łózko z szufladami i masa klimatycznych dodatków to elementy udanej aranżacji pokoju dziecka. Fot. Annette Frank.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 09 cze 2014 12:37 (aktualizacja: 10 cze 2014 08:10)

Annette Frank: niemiecki design dla dziewczynek i chłopców

Pokoje dla małych żeglarzy, księżniczek czy rycerzy – tworzenie takich aranżacji umożliwiają dodatki i dekoracje zaprojektowane przez Annette Frank. Wykonane z naturalnych surowców meble i akcesoria umożliwiają stworzenie wyjątkowych wnętrz inspirujących do wesołej zabawy.

Założeniem marki Annette Frank jest stworzenie dziecku przestrzeni, w której znajdzie inspiracje i warunki do zabawy, a zarazem będzie czuć się bezpiecznie. Dlatego też marka zadbała o kompletny asortyment: począwszy od mebli po wyroby włókiennicze, a na tapetach i akcesoriach kończąc. Wszystkie elementy z poszczególnych kolekcji są dopasowane do siebie, także mogą być łączone wg indywidualnego projektu dziecka, dzięki czemu powstają oryginalne aranżacje. 

  • Annette Frank
    Annette Frank

     

    Pomysłodawczyni i założycielka niemieckiej marki Annette Frank, specjalizującej się w projektowaniu i produkcji oryginalnych mebli, akcesoriów i dekoracji zarówno dla niemowlaków jak i nastolatków. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA