Oryginalna szafka, praktyczne łózko z szufladami i masa klimatycznych dodatków to elementy udanej aranżacji pokoju dziecka. Fot. Annette Frank.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Oryginalna szafka, praktyczne łózko z szufladami i masa klimatycznych dodatków to elementy udanej aranżacji pokoju dziecka. Fot. Annette Frank.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
09 cze 2014 12:37

Annette Frank: niemiecki design dla dziewczynek i chłopców

Pokoje dla małych żeglarzy, księżniczek czy rycerzy – tworzenie takich aranżacji umożliwiają dodatki i dekoracje zaprojektowane przez Annette Frank. Wykonane z naturalnych surowców meble i akcesoria umożliwiają stworzenie wyjątkowych wnętrz inspirujących do wesołej zabawy.

Założeniem marki Annette Frank jest stworzenie dziecku przestrzeni, w której znajdzie inspiracje i warunki do zabawy, a zarazem będzie czuć się bezpiecznie. Dlatego też marka zadbała o kompletny asortyment: począwszy od mebli po wyroby włókiennicze, a na tapetach i akcesoriach kończąc. Wszystkie elementy z poszczególnych kolekcji są dopasowane do siebie, także mogą być łączone wg indywidualnego projektu dziecka, dzięki czemu powstają oryginalne aranżacje. 

 • Annette Frank
  Annette Frank

   

  Pomysłodawczyni i założycielka niemieckiej marki Annette Frank, specjalizującej się w projektowaniu i produkcji oryginalnych mebli, akcesoriów i dekoracji zarówno dla niemowlaków jak i nastolatków. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
 • perwerka, 2017-03-26 11:58:23

  Najlepiej kupić kilka testerów i zobaczyć na ścianie jak kolory będa sie komponowały ze sobą. To wydatek kilku złotych ale sie opłaca. Ja kupowałam testery na stronie Śnieżki.

POLECAMY W SERWISACH