• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
20 lis 2009 15:30

Dozwolone do lat 18

Polecamy sprzęt i akcesoria audio-video dla najmłodszych.

Najmłodsi audiofile nie muszą już korzystać z urządzeń rodziców. Na rynku wciąż pojawia się nowy sprzęt audio-wideo, dedykowany specjalnie dla nich – bajecznie kolorowy, czasem nawet mięciutki w dotyku... Wyposażony w innowacyjne rozwiązania natychmiast zaprzyjaźnia się ze swoim użytkownikiem.

Monitor Flatron z nowej serii W52, to niezła gratka dla graczy komputerowych i użytkowników sieciowego wideo. Wyposażony jest w innowacyjny przycisk „FUN”, który zapewnia szybki dostęp do funkcji specjalnych – formatu 4:3, efektów fotograficznych i dźwiękowych, LG.

telewizor LG
fot. LG

MP3 Clip z klipsem mocującym do ubrania, przypadnie do gustu młodym ludziom, kochającym muzykę, ciekawy design i... wygodne rozwiązania. Niewielkich rozmiarów urządzenie o opływowych kształtach, może służyć również jako dysk przenośny i dyktafon, Manta.

mp3 Manta
fot. Manta

W tym czerwonym, apetycznym jabłuszku ukryty jest telewizor. Urządzenie firmy Hannspree będzie niezwykle barwnym akcentem pokoju dziecka, wnoszącym energetyczną radość, a pojawiające się na ekranie bajki – bardziej wesołe i magiczne. Smakowity design kryje w swoim wnętrzu ekran 9,6”, EGGO.

Eggo
fot. Eggo

Mięciutkie i zabawne pluszaki to ulubieńcy najmłodszych. W tym przypadku, do uroczego lwa nie tylko można się przytulić, gdyż poza funkcją maskotki, jest również wysokiej klasy telewizorem przeznaczonym do dziecinnych pokoi, EGGO.

telewizor Eggo
fot. Eggo

Odtwarzacz MP3 Samsunga cieszy nowoczesnym designem i bogactwem nowatorskich funkcji. Obok opcji korzystania ze słuchawek, oferuje też wysuwane głośniki. Można więc wspólnie z przyjaciółmi słuchać muzyki, a nawet obejrzeć film. Zawiera także gry flash, radio, dyktafon oraz wiele innych rozwiązań, Samsung.

Samsung
fot. Samsung

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Karina, 2009-02-25 09:11:37

    Fajne, aczkolwiek telewizor w pokoju małego dziecka to chyba nie najlepsze wyjście

POLECAMY W SERWISACH