Z akcesoriów będących w wyposażeniu plecaka dla dziewczynek małe majsterkowiczki mogą skonstruować własny namiot w pokoju. Fot. Battle Box.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Z akcesoriów będących w wyposażeniu plecaka dla dziewczynek małe majsterkowiczki mogą skonstruować własny namiot w pokoju. Fot. Battle Box.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
13 lis 2014 14:05

Jak pobudzić kreatywność dziecka? Przygodowy plecak

Jak ożywić w dziecku kreatywność, ciekawość świata i chęć przeżywania niesamowitych przygód? Zafundować mu plecak majsterkowicza, który zainspiruje do wielu kształcących zabaw.

Powoli zbliżają się Mikołajki, a więc czas pomyśleć o upominkach dla naszych pociech. Zamiast kolejnej pluszowej przytulanki może warto kupić coś, co obudzi kreatywność najmłodszych. Do takich zabawek można zaliczyć wyjątkowy plecaczek przygodowy, do wykorzystania zarówno w domu, jak i podczas zimowego spaceru np. do lasu. Firma BattleBox przygotowała zestawy odpowiednie dla chłopca, jak i dziewczynki.

Plecak wyposażony jest m.in. w drewniany młotek, plandekę i sznurek naturalny, z których można wyczarować namiot, zarówno w pokoju jak i ogrodzie. Nie zabraknie też butelki z wodą, kremu ochronnego, lornetki, kompasu czy znaku oznajmiającego, że tu śpi dziecko. Wszystkie te gadżety mogą zainspirować maluchy do szukania okazji by przeżyć niezwykłą przygodę.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH