Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Aranżacja pokoju dziewczynki stworzona z wykorzystaniem mebli i akcesoriów z kolekcji Monnalisa marki Altamoda Italia. Fot. Fabio Luciani.

Aranżacja pokoju dziewczynki stworzona z wykorzystaniem mebli i akcesoriów z kolekcji Monnalisa marki Altamoda Italia. Fot. Fabio Luciani.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 10 lip 2014 12:58 (aktualizacja: 15 lip 2014 08:05)

Jak z obrazu Leonarda da Vinci. Elegancka kolekcja do pokoju dziewczynki

Wyrafinowana, ale nie przesadnie elegancka – taka jest kolekcja mebli i dekoracji do pokoju dziewczynek Monnalisa. Z nimi urządzisz niepowtarzalny pokój dla starszej lub młodszej córki.

Charakterystycznym elementem kolekcji Altamoda Italia, inspirowanej słynnym obrazem Leonarda da Vinci, jest graficzny wizerunek eleganckiej kobiety. Dama z epoki gorsetów i krynoliny obecna jest na frontach szafy, komody, toaletki czy szafek nocnych. Jest też ona bohaterką licznych dekoracji ściennych. Wszystkie detale są malowane ręcznie, dzięki czemu każdy wizerunek Mona Lisy ma niepowtarzalną urodę.

Kolekcje Monnalisa uzupełniają liczne dekoracje z eleganckich tkanin: aplikacje ścienne, zasłony, poduszki dekoracyjne czy abażury lamp. Korespondują one z wzorzystymi tkaninami obiciowymi foteli, krzeseł czy łóżka.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA