Opuszczenie jednej barierki, po wcześniejszym dostawieniu do łóżka, pomaga utrzymać bliskość malucha z rodzicem. Fot. Micuna.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Opuszczenie jednej barierki, po wcześniejszym dostawieniu do łóżka, pomaga utrzymać bliskość malucha z rodzicem. Fot. Micuna.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
09 kwi 2015 14:51

Kołyska dla niemowlaka. Warto ją mieć

Pierwsze tygodnia życia dziecka to czas, kiedy maluch potrzebuje szczególnej bliskości. W tym okresie sprawdzi się kołyska, z możliwością dostawienia do łóżka mamy.

We wczesnym okresie życia dziecka najczęściej śpi w sypialni rodziców. Dzięki temu nocne, częste karmienie i przewijanie nie jest aż tak uciążliwe dla obu stron. Spanie w jednym pokoju pozwala szybko usłyszeć płacz maleństwa i zaspokoić jego potrzebę zanim na dobre się rozbudzi.

Jednak nie zawsze w sypialni rodziców jest miejsce, by wstawić łóżeczko dziecka. Rozwiązaniem jest niewielka kołyska, którą można dostawić do standardowego łóżka. Opuszczenie barierki, po dostawieniu do łóżka, pomaga utrzymać bliskość malucha z mamą. Regulacja wysokości pozwala dopasować kołyskę do każdego łóżka. Dzięki kółkom obrotowym przemieszczanie kołyski jest proste i nie wymaga dużej siły.

Oczywiście mebel sprawdzi się nie tylko w sypialni rodziców, ale także w pokoju dziecka. W razie potrzeby można ja ustawić w salonie, gdzie zazwyczaj spędzamy najwięcej czasu, czy innym pomieszczeniu, w którym akurat przebywamy.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gość, 2016-01-10 23:15:56

    Model CODODO Brand MICUNA.
  • Oliwia, 2015-09-11 12:18:01

    Jaki to jest model kołyski? Nie mogę doczytać albo po prostu nie ma nazwy.. Extra rozwiązanie :)

POLECAMY W SERWISACH