Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Podczas nauki ważnej i potrzebnej przez całe życie czynności, jaką jest samodzielne jedzenie, należy zadbać o odpowiednie, a zarazem bezpieczne usadzenie malucha. Fot. Cuckooland.

Podczas nauki ważnej i potrzebnej przez całe życie czynności, jaką jest samodzielne jedzenie, należy zadbać o odpowiednie, a zarazem bezpieczne usadzenie malucha. Fot. Cuckooland.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 23 lut 2015 10:09 (aktualizacja: 24 lut 2015 09:52)

Krzesełko do karmienia: idealny mebel dla dziecka

Fotelik do karmienia to jeden z pierwszych mebli w życiu małego człowieka. Jeśli akurat szukacie siedziska dla waszego dziecka - zobaczcie naszą propozycję.

Nauka jedzenia to ważny etap w rozwoju malucha. Początkowo niemowlę uczy się przełykać papki podawane przez mamę, z czasem uczy się samodzielnie trzymać łyżeczkę by po skończeniu mniej więcej roku, względnie samodzielnie móc zjeść zupkę. Podczas nauki należy zadbać o odpowiednie, a zarazem bezpieczne usadzenie malucha.

Krzesełko powinno być nie tylko dopasowane do sylwetki dziecka, ale też mieć odpowiednie pasy czy zapięcie. Zabezpieczy ono pociechę przed upadkiem w chwili, gdy będziemy mieć ręce zajęte karmieniem. Krzesło duńskiej marki Leander posiada pasek bezpieczeństwa, który można z czasem usunąć dostosowując je do wieku dziecka.

Designersko wygięty mebel został wyprodukowany z wysokiej jakości drewna bukowego i wykończony lakierem na bazie wody. Możliwość regulowania wysokości siedziska sprawia, że z łatwością optymalnie dostosujemy je do poziomu blatu stołu. Ponadto, naturalny kolor i nowoczesna forma mebla sprawiają, że znakomicie skomponuje się on z większością aranżacji kuchni czy jadalni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA