Meble marki Foppapedretti produkowane są z litego drewna, pochodzącego z kontrolowanych upraw. Fot. Trading Partners.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Meble marki Foppapedretti produkowane są z litego drewna, pochodzącego z kontrolowanych upraw. Fot. Trading Partners.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
21 sty 2014 13:32

Luca Trazzi projektuje dla dzieci

Coraz częściej designerzy, a nawet celebryci, swoje pomysły skupiają na akcesoriach dla dzieci. Kolekcję kolorowych mebli dla najmłodszych właśnie zaprojektował włoski projektant, Luca Trazzi.

Kolekcja mebli „Fashion by Luca Trazzi” marki Foppapedretti składa się z trzech linii. Jazz – uniwersalna linia biała z akcentami kolorystycznymi na uchwytach, Ginger – megakolorowa propozycja dla dziewczynek i Fred – oferta dla chłopców.

W każdym zestawie znajduje się łóżeczko dziecięce na kółkach z możliwością blokady, wyposażone w dolną szufladę na pościel. W miarę jak dziecko rośnie można zamienić je na tapczanik. Zestaw uzupełniają różnych rozmiarów szafki z szufladami, duże szafy stojące i dwa rodzaje przewijaków – naścienny i naszafkowy z wanienką, który można zamienić w zwykłą komodę. Wszystkie linie zdobią okrągłe uchwyty do mebli w postaci otworów wyścielonych grubą, wytrzymałą i kolorową mikrofibrą.

Wszystkie meble Foppapedretti z kolekcji „Fashion by Luca Trazzi” produkowane są w nowoczesnej, ekologicznej fabryce w Bergamo we Włoszech. Barwniki i farby używane do produkcji spełniają najsurowsze normy, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. 

  • Luca Trazzi.jpg
    Luca Trazzi.jpg

            Luca Trazzi

    Luca Trazzi urodził się 10 listopada 1962 r. w Weronie. Jest jednym z najbardziej znanych włoskich projektantów. Tworzył projekty dla takich firm jak: Audi, Chicco, Fioruccim, Foppapedretti , FrancisFrancis, Fiat, Guzzini, Illy, Kreon, Legnoart, Pedrini, Porsche, Plank, Martini, Mazzega, Swatch , SchönhuberFranchi, Robotica Zucchetti (źródło: wikipedia). Fot. designerchairs.eu

Foppapedretti – włoska firma, która wg. badań rozpoznawalności marki we Włoszech zajmuje trzecie miejsce po Ferrari i Parmiggiano Reggiano. Od lata 2013 jej produkty dostępne są w Polsce, w sklepie Fopahopa.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH