Kolekcje sygnowane nazwiskiem Magdaleny Różczki powstały we współpracy z projektantami marki La Millou. Znajdziemy w niej koce, pościel czy oryginalne poduszki. Fot. Westwing.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Kolekcje sygnowane nazwiskiem Magdaleny Różczki powstały we współpracy z projektantami marki La Millou. Znajdziemy w niej koce, pościel czy oryginalne poduszki. Fot. Westwing.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
01 cze 2015 14:25

Magdalena Różczka - zobacz co zaprojektowała znana aktorka

Magdalena Różczka zaprojektowała serię kocyków, kołderek, poduszek i innych akcesoriów dla dzieci. Zobaczcie efekty pracy popularnej polskiej aktorki.

Seria akcesoriów dla dzieci powstała z efekcie współpracy Magdaleny Różczki z marką La Millou, która rozpoczęła się jeszcze w 2014 r. Pierwsza kolekcja „Maggie Rose” to wynik inspiracji różami i Prowansją, do których aktorka czuje szczególny sentyment. W tym roku powstała druga linia produktów, tym razem dedykowana chłopcom.

Tekstylia dziecięce zaprojektowane przez Magdę Różczkę urzekają delikatnością i subtelnością. Wśród nich znajdziemy m.in. kocyki, kołderki i śpiworki, poduszki czy materiałowe przytulanki, tak lubiane przez maluchy. Kolorową poduszką czy przytulanką można sprawić radość nie tylko naszym pociechom.

Każda osoba, która kupuje produkty z mojej kolekcji powinna wiedzieć, że część dochodu wspiera Fundację Rodzin Adopcyjnych, która zajmuje się Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym, gdzie trafiają niemowlęta, które nie mają rodziców. Mam nadzieję, że dzięki tej pomocy uda nam się sprawić, by dzieci w ośrodku były chociaż odrobinę szczęśliwsze – mówi Magdalena Różczka.

Kolekcja zaprojektowana przez znaną aktorkę jest dostępna od 1 czerwca w sklepie Westwing.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH