• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 maj 2017 13:03

Pokój synów. Tak go urządził Tomasz Pągowski

Obejrzyjcie razem z nami 3. odcinek programu "Pągowski u siebie", w którym znany projektant urządza pokój dla własnych synów!

- Pokój dla moich synów, to jedyne wnętrze w programie Pągowski dla Siebie, w którym mamy do czynienia z elementem zaskoczenia! Chłopaki wprawdzie brali udział w przygotowaniach, ale nie widzieli efektu końcowego - powiedział Tomasz Pągowski. 

Jak znany projektant zaaraznżował przetrzeń dla swoich dzieci? Zobaczcie film!

Tomasz Pągowski to projektant i designer, charyzmatyczny prowadzący program „Remont w 48H” Domo+, znany również jako juror "Bitwa o Dom” TVN. Projektowaniem wnętrz oraz mebli zajmuje się od 20 lat. Ukończył 5 letnie studia Konserwacji Drewna Zabytkowego na SGGW/ASP w Warszawie. Dyrektor kreatywny agencji IMATHOME. Na czele swojego zespołu projektuje i realizuje metamorfozy w Rw48H. Opracowuje strategie kreatywne, planuje i inicjuje koncepcje artystyczne. Jak sam o sobie mówi - uwielbia konstruktywny konceptualizm. Twórca niezależnych projektów tworzonych we współpracy z takimi markami jak: KOŁO, SWISS KRONO, LOT, PHILIPS, RUST, REC.ON.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • DES, 2017-06-08 22:52:14

    Napiszę krótko i treściwie przezaczepiście bo i forma extra, ale jaki rozmach charakterologiczny. Warto jest poświęcić czas na ludzi z życiową pasją. Gratuluję:)

POLECAMY W SERWISACH