• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
03 cze 2009 09:55

Pokój urządzaj ze swoim dzieckiem!

Wspólnie z naszym dzieckiem urządzamy jego pokój - zobaczcie najlepsze pomysły.

Ogłaszamy chwilowe zawieszenie broni. Wspólnie z naszym dzieckiem ustalamy liczbę niezbędnych sprzętów, kalkulujemy ceny. Jego pomysły doprowadzają nas do rozpaczy? Spokojnie... Zostawmy mu wolną rękę, I tak, nim tragarz wniesie ostatnie krzesło, na drzwiach jego pokoju pojawi się napis: „Nie wchodzić bez hasła!”

 JVD
fot. JVD

Fotel VILLAGE, kolekcja SITAG PREMIUM (proj. Chigo Design), zniesie wszystko. Tkanina obiciowa ma właściwości przeciwbakteryjne, jest plamoodporna i wytrzymały na ścieranie. Hasające po oparciu duchy to druk cyfrowy. Cena: ok. 1.985 zł, SITAG Polska.

SITAG Polska fotel
fot. SITAG Polska

Lampy MOMO DESIGN z najnowszej kolekcji – z jasną satynową powierzchnią na zewnątrz i z ukrytym kolorem w środku. Barwa klosza ujawnia się dopiero po zapaleniu światła. Cena: ok. 199 zł.

Momo Design lampa
fot. Momo Design

Do bujania w obłokach... CS 3328 Nomade, proj. Moscheri – za dnia sofa, wieczorem – łóżko. Rozkłada się w prosty sposób, tworząc wygodną powierzchnię do snu lub marzeń. Obicie w skórze lub tkaninie w różnych kolorach. Cena: od ok. 10.100 zł.

Callligaris sofa
fot. Callligaris

Wszystko, co masz do ukrycia... Sekrety, zmartwienia i drobiazgi możesz schować do worka z kolekcji Comics (śr. 60 cm, wys.105 cm). Motyw czarno-białego komiksu, to jeden ze światowych hitów. Cena: ok. 160 zł.

www.dekoria.pl worek
fot. www.dekoria.pl

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • rudypies, 2009-06-03 15:23:40

    hmmm ten worek skojarzył mi się z jakimś fotelem:)

POLECAMY W SERWISACH