• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
14 lut 2014 05:22

Serca w pokoju dziecka. Dekoracje

Chociaż motyw serca wykorzystywany jest głównie w okolicach święta zakochanych, to w pokoju dziecka znakomicie sprawdza się w każdym innym dniu. Podpowiadamy, jaką „sercową” niespodziankę możesz sprawić dziecku na Walentynki i nie tylko.

Królik Chicco z bijącym serduszkiem zapewni maluchowi spokojny, przyjemny sen oraz lekko oświetli pokój. Dociskając serce na brzuszku króliczka aktywujesz kołysankę i delikatne oświetlenie. Sprzedaż: MamaMuminka.pl, cena: 109 zł. 

Królik z bijącym sercem. Fot. Mama Muminka.
Królik z bijącym sercem. Fot. Mama Muminka.

Metalowy wieszak w kształcie serduszka, marki KnaufManufakur, jest świetnym dodatkiem do dziecięcego pokoju nie tylko w walentynki. Zawieszony na kołku wieszaczek uniesie płaszczyk, jak i cały plecak pełen książek. Sprzedaż: Kids Town, cena: 22,95 zł.

Wieszaczek w kropki. Fot. Kids Town.
Wieszaczek w kropki. Fot. Kids Town.

Z pomocą kłódki Y-Heart marki Yale dziecko może zabezpieczyć szkolną szafkę, plecak, skarbonkę czy szkatułkę ze skarbami. Oryginalny korpus o kształcie serca pokryto, w zależności od modelu, różową lub czerwoną powłoką. Wygodę użytkowania zapewnia mechanizm otwarcia polegający na ustawieniu prawidłowego kodu w zamku szyfrowym z trzema pokrętłami. Sprzedaż: Yalelock.pl, cena: 15 zł.

Kłódka. Fot. Yale.
Kłódka. Fot. Yale.

Maskotka Miś marki Apple Park została stworzona z ekologicznych materiałów, m.in. jedwabiu naturalnego, bawełny i włókien kukurydzy. Dzięki temu każdy maluch, nawet alergik, może z nim spać i przytulać do woli. Zabawka zapakowana w urocze pudełeczko. Sprzedaż: MamaMuminka.pl, cena: ok 135 zł.

Miś z czerwonym jabłuszkiem. Fot. Mama Muminka.
Miś z czerwonym jabłuszkiem. Fot. Mama Muminka.

Border „serca i gwiazdy” to sprawdzony sposób na całkiem nowe wnętrze w kilka minut. Ozdobę można odkleić i użyć ponownie, gdyż nie pozostawia żadnych śladów ani zabrudzeń. Długość: 4,57 m, szerokość: 15,2 cm. Sprzedaż: Kids Town, cena: 119 zł.

Border serca i gwiazdy. Fot. Kids Town.
Border serca i gwiazdy. Fot. Kids Town.

Ekologiczna dekoracja pokoju wykonana  z szarej 5-warstwowej tektury falistej i sznurka. Serduszkowa ozdoba sprawdzi się na ścianie czy drzwiach. Dziecko może ją samodzielnie wykleić, pomalować czy pokolorować. Ozdoba przyjazna dla środowiska. Sprzedaż: Lifehere, cena: 9.90 zł. 

Tekturowa dekoracja serca. Fot. Lifehere.
Tekturowa dekoracja serca. Fot. Lifehere.

Spersonalizowany wieszak z ręcznie robionym napisem - imieniem, pseudonimem lub serduszkiem. Sprzedaż: Pakamera.pl, cena: 39 zł.

Fot. Pakamera.pl.
Fot. Pakamera.pl.

Aplikacje serduszka to najszybszy i najprostszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój dziecięcego pokoju. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii aplikacje idealnie przylegają do każdej gładkiej powierzchni. Można je również odkleić, a za jakiś czas użyć ponownie. Producent: RoomMates, sprzedaż: Kids Town, cena: 69,95 zł.

Aplikacje ścienne. Fot. Kids Town.
Aplikacje ścienne. Fot. Kids Town.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-02-14 10:38:39

    piękne dekoracje + piękny uśmiech!

POLECAMY W SERWISACH