Wózek Stokke® Trailz™ Nordic Blue Exclusive Edition. Fot. Stokke® Trailz™

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Wózek Stokke® Trailz™ Nordic Blue Exclusive Edition. Fot. Stokke® Trailz™
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2017 10:29

Wózek dziecięcy dla miłośników natury

Wózek Stokke® Trailz™ Nordic Blue Exclusive Edition łączy funkcjonalność, z niepowtarzalnym skandynawskim stylem. To doskonały wybór dla aktywnych rodzin, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu.

W Norwegii mówi się, że najlepszy styl życia to taki, w którym rodzice i dzieci blisko zarówno ze sobą, jak i z otaczającą ich naturą. Bardzo ważne jest wspólne spędzanie czasu w miłych okolicznościach. Jest nawet specjalne określenie na opisanie tego stanu - gå på tur. Nazwa ta obejmuje zarówno spacer po parku, przechadzkę po lesie i jak i wypad w góry na narty. Nie ma znaczenia dokąd pojedziesz – liczy się radość ze wspólnego spędzania czasu pośród natury.

Wprowadzanie dzieci w świat natury angażuje ich zmysły i od małego rozwija wyobraźnię. Nauka o zwierzętach, roślinach i drzewach daje im okazje bliskiego i osobistego poznania środowiska oraz pozwala im rozwijać długotrwałą relację z otaczającym ich światem. Miłość do natury nie tylko wzbogaca ludzkie doświadczenia, ale odgrywa znaczącą rolę w aktywnym i zdrowym stylu życia, który pragniemy przekazać naszym dzieciom.

Stokke® Trailz™ Nordic Blue Exclusive Edition łączy funkcjonalność, z niepowtarzalnym skandynawskim stylem. Solidny i wytrzymały oraz elegancki wózek, to idealny wybór dla aktywnych rodzin, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu.

Miękkie, niebieskie tkaniny, zszyte z wodoodpornymi materiałami zapewniają wózkowi bogaty wygląd. Zarówno siedzisko, jak i podwozie posiadają uchwyty z wyprawionej skóry z ręcznie haftowanymi detalami, co sprawia że wózek wyróżnia się swoim wyglądem. Stokke® Trailz™ Nordic Blue Exclusive Edition posiada również osłonę, wykonaną z dopasowanych wodoodpornych i nie przepuszczających wiatru tkanin, aby dziecko było chronione przed niekorzystnymi warunki pogodowymi. Osłona po prostu zatrzaskuje się na siedzisku Stokke® Trailz™, zapewniając maluchowi dodatkowe ciepło i komfort, w trakcie wspólnych spacerów – niezależnie od pogody.

Wózek posiada również dopasowaną torbę oraz pozwala wybrać między klasycznymi kołami, a dużymi, wypełnionymi powietrzem kołami terenowymi, dzięki czemu wspólne spacery z dzieckiem sprawiają radość niezależnie od pory roku.

Stokke® Trailz™ Nordic Blue Exclusive Edition jest już dostępny w sklepach w całej Polsce oraz na stronie Stokke.com.

Cena: 5.848 złotych

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH