Fronty mebli z serii Mini 2 marki Ros w różnych odcieniach żółci wyglądają na tyle subtelnie, że nie rozdrażnią niemowlaka. Fot. Ros.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Fronty mebli z serii Mini 2 marki Ros w różnych odcieniach żółci wyglądają na tyle subtelnie, że nie rozdrażnią niemowlaka. Fot. Ros.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
22 sie 2014 13:22

Zatrzymać słońce, czyli żółte detale w pokoju dziecka

To, że promienie słońca poprawiają humor wiedzą chyba wszyscy. Jesienią, gdy jest ich coraz mniej, warto wprowadzić do otoczenia dodatki w żółtym kolorze. Zobaczcie, jak rozweselić pokój dziecka z wykorzystaniem detali o słonecznej barwie.

Meble, pościel czy dekoracje w żółtym kolorze są szczególnie polecane do pokoju dziecka. I nie chodzi tu wyłącznie o niewątpliwe walory estetyczne. Żółty to kolor nauki, intelektu, a także optymizmu. Odsuwa zmęczenie i stymuluje pracę mózgu, poprawiając myślenie oraz  pamięć. Ponadto znakomicie rozjaśnia niewielkie i zacienione pomieszczenia, jak również rekompensuje deficyt promieni słonecznych, którego doświadczamy jesienią i zimą. Doskonale wygląda solo, jak również w zestawieniu z czerwienią, pomarańczowym i zielonym kolorem. Zobaczcie jak niewielka dawka tej pozytywnej barwy potrafi odmienić pokój malucha czy starszaka.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH