Cinderella Premium to kolekcja idealna dla romantycznych dziewczynek. Białe meble utrzymano w eleganckim, francuskim klimacie. Fot. Bydgoskie Meble.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Cinderella Premium to kolekcja idealna dla romantycznych dziewczynek. Białe meble utrzymano w eleganckim, francuskim klimacie. Fot. Bydgoskie Meble.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Alicja Pietrowska
24 kwi 2016 17:27

12 pomysłów na meble dla dziewczynki

Pokój dziewczynki wcale nie musi być różowy i cukierkowo słodki. Zobacz kolekcje, które pozwolą urządzić królestwo małej księżniczki ładnie i z pomysłem.

Pokój dziewczynki powinien być przyjazny, ale nie przesłodzony. Młoda dama ma swoje określone potrzeby oraz gust wzorniczy, za nim więc podejmiemy decyzję o zakupie tego lub innego elementu, warto z nią przed tym porozmawiać i wybrać meble czy dekoracje, które będą równocześnie odpowiadały naszemu dziecku, jak i nam. Młoda kobieta chce przecież, żeby pokój wyrażał jej osobowość, a przy tym jej zainteresowania. Do tego powinien zapewniać wygodne miejsce do nauki, miejsce na przechowywanie przybywających rzeczy, a także otoczenie w którym przyjemnie będzie przyjmować przyjaciół.

Warto więc zadbać o to, aby twoje dziecko miało poczucie, że ma realny wpływ na wystrój swojego pokoju i odpowiadało jego gustom. Jak to wszystko osiągnąć w jednym, często niewielkim pomieszczeniu? Kluczowy jest dobór odpowiednich mebli.

Na szczęście w polskich sklepach jeśli chodzi o meble, jest w czym wybierać. Kluczową rolę w pokoju dziecka jest łóżko. Miejsce do spania nastolatki powinno być wyjątkowe, ciekawe w formie i wykonane z trwałych materiałów. Niezbędne jest też dobre biurko, które może przyczynić się do rozwoju pasji i talentów młodej damy. Warto zadbać też o to, by w pokoju znalazła się odpowiednia ilość półek i szafek, w których dorastająca kobieta będzie mogła przechowywać sekrety.

Za dużo skrytek nigdy nie zaszkodzi, za mało - owszem. W tym kontekście pomocna będzie pojemna szafa, wyposażona w drążki oraz odpowiednią do potrzeb liczbą półek. Świetną opcją jest szafa narożna, która jest dość pakowna, a jednocześnie nie zajmuje zbyt dużo miejsca pod ścianą. 

W galerii znajdziecie kilka pięknych kolekcji dla dorastającej kobiety. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH