Fot. Raumplus

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Fot. Raumplus
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
13 maj 2016 14:45

Jak urządzić pokój dziecka? Zobacz świetne pomysły!

W pokoju dziecięcym musimy wygospodarować miejsce na zabawki, ubrania czy podręczniki szkolne. Zobaczcie, jak to zrobić.

Marka Raumplus oferuje systemy do przechowywania, które z powodzeniem sprawdzą się w pokoju dziecka. Uniwersalny charakter rozwiązań, możliwość ich personalizacji i modyfikacji sprawia, że modele z upływem czasu dopasowują się do zmieniających się potrzeb i wieku dziecka. 

W pojemnej szafie zmieści się cała dziecięca garderoba, różnego rodzaju akcesoria oraz masa zabawek. Z kolei fronty szaf wykończone warstwą tablicową to przestrzeń na kreatywną zabawę. Na drzwiach zawiesić można też specjalne kieszenie na kredę i drobne zabawki. Fronty drzwi z naniesionym kolorowym wzorem, grafiką lub ulubionym zdjęciem dodatkowo ożywią aranżację pokoju.

Wielofunkcyjność systemów Raumplus sprawia, że górna część szafy może zostać wykorzystana do urządzenia sypialni dla dziecka. W pokoju dzieci w wieku szkolnym dzięki przesuwnym drzwiom i odpowiednio dobranym regałom urządzić można kącik do nauki. Zamontowany na optymalnej wysokości blat posiada odpowiednio dużo miejsca na komputer, a w szufladach i szafach zmieszczą się podręczniki i przybory szkolne. Całość zasłaniają wielkoformatowe drzwi przesuwne, których fronty wykańczane są indywidualnie - komentuje Aneta Świderska, projektant w firmie Raumplus.

Jeszcze więcej funkcji oferuje system Mobile. To innowacyjne rozwiązanie jest połączeniem technologii drzwi przesuwnych oraz systemu do przechowywania. Mobile w pełni ujawnia swoje zalety, gdy konieczna staje się przeprowadzka lub nowa aranżacja wnętrza domu.

Konstrukcja systemu daje możliwość samodzielnego demontażu i przeniesienia go do nowego miejsca. Ten przyjazny użytkownikowi mebel łączy funkcję garderoby z miejscem do pracy lub nauki, które tworzy wysuwany stolik oraz praktyczne półki i szuflady.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Hiacynta, 2016-06-29 19:41:42

    fajna aranżacja . warto tez pomysleć do tego wszytskiego o jakichs designerskich gniazdkach.
  • komika, 2016-05-20 19:45:22

    w pokoju naszego synka uzlismy hipoalergicznej farby śniezka eko

POLECAMY W SERWISACH