Biurko dla dziecka nie musi być w kolorze drewna. Dzięki intensywnej barwie drewna odrabianie lekcji będzie choć trochę przyjemniejsze. Fot. Nidi.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Biurko dla dziecka nie musi być w kolorze drewna. Dzięki intensywnej barwie drewna odrabianie lekcji będzie choć trochę przyjemniejsze. Fot. Nidi.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
10 cze 2014 13:46

Jakie powinno być biurko dla dziecka? Galeria pomysłów

Wygodne, odpowiednio dobrane do wieku i potrzeb dziecka biurko potrafi wpłynąć na efektywność ucznia. Dlatego jest tak ważnym meblem w pokoju naszej pociechy.

Biurko dla dziecka powinno mieć optymalną wysokość oraz względnie obszerny blat, który pomieści zeszyt i kilka rozłożonych w trakcie nauki książek. Niemniej parametry te często są uzależnione od wielkości pokoju dziecka, dlatego dobrym rozwiązaniem są meble z rozkładanym blatem. Biurko to nie tylko miejsca nauki, ale i przechowalnia szkolnych akcesoriów dlatego powinno mieć wmontowane szuflady lub być wyposażone w kontener czy  szafki do przechowywania książek czy akcesoriów, które w danym momencie nie muszą znajdować się na blacie.

Jeśli wybrany - z rożnych względow - model nie posiada miejsca do przechowywania, konieczne jest zainstalowanie na ścianie półek, czy ustawienie nieopodal biurka regału. Dzięki temu akurat niepotrzebne rzeczy nie będą zagracać blatu rozpraszając uwagę dziecka.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Ilona, 2017-08-17 18:24:16

    Polecam artykuł na fajne podpowiedzi na co zwrócić uwagę kupując biuro dla dziecka

POLECAMY W SERWISACH