Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Rozkładane łóżko to znakomite rozwiązanie do pokoi dziecięcych, gdyż daje większą powierzchnię do zabawy w ciągu dnia. Model Divertido marki Ros. Fot. Ros.

Rozkładane łóżko to znakomite rozwiązanie do pokoi dziecięcych, gdyż daje większą powierzchnię do zabawy w ciągu dnia. Model Divertido marki Ros. Fot. Ros.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 27 lis 2014 13:44 (aktualizacja: 30 lis 2014 08:32)

Łóżko w szafie. Praktyczny mebel do małego pokoju

Rozkładane łóżko w szafie to znakomita propozycja do niewielkiego pokoju dziecka. W ciągu dnia nie zabiera miejsca, a gdy je rozłożymy – mamy wygodne miejsce do snu. Podoba wam się takie rozwiązanie?

Nowoczesne łóżko zamykane pionowo lub poziomo w funkcjonalnej szafie, zmieści się nawet w bardzo małym pomieszczeniu. Idealnie sprawdzi się zatem w pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Składanie łóżka odbywa się na zasadzie przeciwwagi, opartym na mechanizmie ułatwiającym podnoszenie. Dzięki temu w ciągu dnia – gdy jest złożone – mamy oszczędność powierzchni równą wielkości materaca.

Bogata kolorystyka zabudowy meblowej umożliwia dobranie do pomieszczenia - w zależności od wieku i płci małego mieszkańca - odpowiedniego modelu. Prosta forma i uniwersalna wielkość sprawiają, że mebel zakupiony dla kilkulatka będzie odpowiedni także wtedy, gdy nasza pociecha będzie już w szkole średniej czy na studiach. Jest to więc inwestycja nawet na kilkanaście lat.

WASZE KOMENTARZE (5) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA